4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VA249HG Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VA249HG Monitör Fiyatları

Asus Eye Care 23.8' 1ms Vga Hdmi IPS (VA249HG)

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 4399.00
ASUS VA249HG 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 300cd VESA 3YIL

Satıcı: Magic Teknoloji

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 sn önce

2 4209
ASUS 23,8" VA249HG 1Ms 120Hz FULL HD IPS GAMING MONITOR

8 yorum

4.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 4379.00
Asus Va249hg 23.8 Ips 1920x1080 1ms 120hz 300cd Hdmı Vga Vesa 3y

Satıcı: onlinealisverisyap

4.574,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 4574.95
ASUS 23.8 IPS VA249HG 1MS 120Hz HDMI Multimedya Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.597,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 4597.91
Asus Va249hg 23.8 Ips 1920x1080 1ms 120hz 300cd Hdmı Vga Vesa 3y

Satıcı: magic

4.648,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 4648.99
ASUS VA249HG 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 300cd HDMI VGA

Satıcı: onlinealisverisyap

4.686,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 4686.33
ASUS VA249HG 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 300cd HDMI VGA

Satıcı: netsipariş

4.748,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 4748.05
ASUS VA249HG 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Dualpazar

4.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 4830.00
Asus Va249Hg Vesa Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4919.00
ASUS VA249HG 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 300cd HDMI VGA

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.975,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 4975.14
ASUS VA249HG 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 5029.00
ASUS VA249HG 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 300cd HDMI VGA

Satıcı: netsiparis

5.061,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 5061.22
Asus Va249Hg Vesa Monitör Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

5.257,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5257.40
Asus Eye Care 23.8' 1ms Vga Hdmi IPS (VA249HG)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.497,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 5497.76
Asus VA249HG 23,8" 1ms, 120hz, Full Hd, Hdmı, Vga, IPS Led, Çerçevesiz Tasarım, Düşük Mavi Işık, Freesync Kurumsal Monitör

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

5.771,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 5771.15

Asus VA249HG Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VA249HG Monitör Ürün Ailesi

Asus VA249HG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VA249HG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 408 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 191 mm
• Ekran Genişliği 540 mm
• Ekran Yüksekliği 316 mm
• Ekran Derinliği 46 mm
• Ekran Ağırlığı 2.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 12 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 15 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Asus VA
• Barkod (EAN) 4711387795163

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VA249HG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.