Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS VA279QG 27 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 300cd DP HDMI VGA Hoparlör VESA 3YIL 99% sRGB EYECARE, FLICKER-FREE,ÇERÇEVESİZ,DÜŞÜK MAVİ IŞIK Monitör Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
6.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 6209
ASUS VA279QG 27″ 120Hz 1ms Eye Care Full HD IPS Gaming (Oyuncu) Monitör
7.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 7299.00
Asus VA279QG 27 IPS 1920X1080 1ms 120Hz 300CD Dp HDMI VGA Hoparlör Vesa 3yıl 99% Srgb Eyecare, Flıcker-Free,çerçevesiz,düşük Mavi Işık Monitör - 120 Hz - 27 inç
Satıcı: SZRTEKNOLOJİ
7.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 7799.00
Asus 27" Ips Va279qg 1Ms 120Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör 1920X1080
Satıcı: onlinealisverisyap
10.718,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 10718.70
ASUS 27 IPS VA279QG 1MS 120HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR 1920X1080 Satıcı: onlinealisverisyap
10.754,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 10754.00
Asus 27" Ips Va279qg 1Ms 120Hz Hdmı-Dp Gamıng Monitör 1920X1080
Satıcı: ZmTeknoloji
10.870,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
6 10870.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM