4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VA259HGA Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VA259HGA Monitör Fiyatları

ASUS VA259HGA 24.5 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 300cd Hoparlör VESA 3YIL

Satıcı: Amazon.com.tr

5.644,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 5654
Asus Va259hga 24.5 İnç 120hz 1ms Full Hd Adaptive Sync Ips Monitö

Satıcı: dualpazar

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 5599.00
Asus VA259HGA 24.5 Inç 120Hz 1ms Full Hd Adaptive Sync IPS 1920 x 1080 LCD Monitör

Satıcı: magicteknoloji

5.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5669.00
ASUS VA259HGA 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

5.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 5669.00
ASUS VA259HGA 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

5.699,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 5699.01
ASUS VA259HGA 24.5" 120Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5749.00
ASUS 24,5" TUF GAMING VA259HGA 1Ms 120Hz FHD IPS GAMING MONITOR

1 yorum

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 5749.00
Asus Va259hga 24.5 İnç 120hz 1ms Full Hd Adaptive Sync Ips Monitö

Satıcı: magic

5.803,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 5803.81
Asus Va259hga 24.5" 120Hz 1Ms Vga+Hdmı Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.345,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 6345.10
Asus 24.5" 1Ms 120Hz Hdmi Vesa Adaptive-Sync Eye Care Ips Va259hga Monitör

Satıcı: Dualpazar

6.397,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 6397.70
ASUS VA259HGA 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: netsipariş

6.398,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 6398.41
Asus Va259Hga 24.5 Ips 1920X1080 1Ms 120Hz 1Ms Full Hd Adaptive Sync Ips Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 6609.00
ASUS VA259HGA 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.682,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 6682.33

Asus VA259HGA Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VA259HGA Monitör Ürün Ailesi

Asus VA259HGA Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VA259HGA Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 558 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 408 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 191 mm
• Ekran Genişliği 558 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 46 mm
• Ekran Ağırlığı 2.4 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VA259HGA Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.