Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre SS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Ferre SS205 Siyah Ankastre Cam Ocak 60 cm ( Kare Gözlü )

Satıcı: Kimin | 6 yorum

5.439,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5439.57
Ferre Ss205 Kare Emaye Izg. Siyah Cam Ocak

Satıcı: LaLGroup

5.222,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 5222.70
Ferre Ss205 Siyah Ankastre Cam Ocak 60 Cm ( Kare Gözlü)

Satıcı: Kimin

5.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 5249.00
Ferre SS205 Siyah Ankastre Cam Ocak 60 cm ( Kare Gözlü )

Satıcı: BakserLTD | 6 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 5579.07
Ferre SS205 Ankastre Ocak siyah

Satıcı: AcarlarOnline

6.052,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 6052.00
Ferre SS205 Ankastre Ocak siyah

Satıcı: MakroReyon

6.229,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 6229.11
Ferre Ss205 Kare Emaye Izg. Siyah Cam Ocak

Satıcı: BEYAZ ÇARŞI

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6499.00
Ferre SS205 60 cm Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: Makroreyon

6.509,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 6509.07
Ferre SS205 60 cm Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: LALGROUP

7.279,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 7279.11
Ferre Ss205 60 Cm Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: ankastreniz

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7500.00
FERRE SS205 KARE EMAYE IZG. SİYAH CAM OCAK

Satıcı: Acarlar Online

9.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 9410.00

Ferre SS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Ferre SS205 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre SS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Ferre SS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.