Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre SS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Ferre SS206 Beyaz Ankastre Cam Ocak 60 cm ( Kare Gözlü )

Satıcı: ANKASTREESHOP

6.684,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6684.84
Ferre SS206 Kare Izgaralı Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: MakroReyon

6.496,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 6496.11
Ferre SS206 Kare Izgaralı Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: ankastreniz-com

6.505,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 6505.90
Ferre SS206 4 Gözü Gazlı Ankastre Cam Ocak-Beyaz

Satıcı: Makroreyon

6.474,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 6484.08
Ferre Ss206 4 Gözü Gazlı Ankastre Cam Ocak - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

6.605,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 6605.60
FERRE SS206 KARE EMAYE IZG. BEYAZ CAM OCAK

Satıcı: MakroReyon

6.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 6649.05
Ferre SS206 Kare Emaye Izg. Beyaz Cam Ocak

Satıcı: Kimin | 55 yorum

6.695,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 6695.07
FERRE SS206 BEYAZ CAM ANK.OCAK

Satıcı: Makroreyon

6.788,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 6788.07
Ferre SS206 60cm Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: Makroreyon

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7299.00
FERRE SS206 BEYAZ CAM ANK.OCAK

Satıcı: saracoglubeyazesya

7.439,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 7439.07
Ferre Ss206 60Cm Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: PAZARMEYDANI

7.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 7450.00
Ferre SS206 60cm Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: ankastreniz

7.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7480.00
FERRE SS206 KARE EMAYE IZG. BEYAZ CAM OCAK

Satıcı: LaLGroup

9.635,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 9635.00

Ferre SS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Ferre SS206 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre SS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Ferre SS206 Ankastre Gazlı Ocak İle En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Ferre SS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.