Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre SS208 Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyatları

Ferre SS208 Gri Kare Ankastre Cam Ocak 60 cm ( Kare Gözlü )

Satıcı: ANKASTREESHOP

6.370,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 6370.50
Ferre SS208 4 Gözü Gazlı Ankastre Cam Ocak - Gri

Satıcı: Makroreyon

6.278,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 6278.09
Ferre SS208 Gri Kare Gözlü 60cm Ankastre Cam Ocak - Antrasit

Satıcı: LaLGroup | 55 yorum

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 6550.00
Ferre SS208 Ankastre Ocak 60cm Gri

Satıcı: MEGAANKASTRE

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 6550.00
Ferre Ss208 Kare Emaye Izg. Gri Cam Ocak

Satıcı: LaLGroup

6.694,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 6694.40
Ferre SS208 KARE EMAYE IZG. GRİ CAM OCAK

Satıcı: MEGAANKASTRE

6.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6700.00
Ferre SS208 4 Gözü Gazlı Ankastre Cam Ocak - Gri

Satıcı: saracoglubeyazesya

6.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 6975.00
Ferre SS208 Cam Ankastre Ocak gri

Satıcı: ankastreniz-com

7.342,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 7342.50
Ferre Ss208 Kare Emaye Izg. Gri Cam Ocak

Satıcı: Biankastre

7.411,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 7411.00
Ferre SS208 Cam Ankastre Ocak gri

Satıcı: istanbulankastreltd

7.728,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 7728.76
Ferre SS208 Gri Kare Ankastre Cam Ocak 60 cm

Satıcı: marka mağaza

7.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 7950.00
FERRE SS208 KARE EMAYE IZG. GRİ CAM OCAK

Satıcı: LaLGroup

9.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 9288.00

Ferre SS208 Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyat Geçmişi

Ferre SS208 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre SS208 Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Gri
• Sınıf 60 cm

Ferre SS208 Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.