Codegen CDG-128GB-SSD25 SSD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Codegen CDG-128GB-SSD25 SSD Fiyatları

CODEGEN CDG-128GB-SSD25 2.5 128GB (500/450MB/s) SATA SSD Disk Kutusuz (7MM)

Satıcı: onlinealisverisyap

1.543,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1553.5
Codegen CDG-128GB-SSD25 2.5" 128 GB SATA 3 SSD

Satıcı: Netsiparis

1.459,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1459.21
Codegen CDG-128GB-SSD25 2.5" 128 GB SATA 3 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

1.474,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1474.15
Codegen 128Gb Cdg-128Gb-Ssd25 560- 500Mb/S Ssd Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

1.480,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1480.10
Codegen 128Gb Cdg-128Gb-Ssd25 560- 500Mb/S Ssd Sata-3 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

1.498,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1498.70
Codegen CDG-128GB-SSD25 128GB (560/500MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

1.513,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 1513.39
CODEGEN 128GB CDG-128GB-SSD25 560-500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

1.467,42 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1477.42
Codegen CDG-128GB-SSD25 128GB (560/500MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: netsipariş

1.525,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 1525.40
Codegen Cdg-128Gb-Ssd25 2.5" 128Gb (560/500Mb/S) Sata Ssd Disk

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.522,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1532.66
Codegen 2.5 İnç 128 GB Sata 450 MB/s 500 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.589,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1589.84
Codegen 2.5 İnç 128 GB Sata 450 MB/s 500 MB/s SSD

Satıcı: netsiparis

1.608,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 1608.29
Codegen CDG-128GB-SSD25 128GB 500MB-310MB 2,5 SATA 3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji | 38 yorum

1.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 1659.00
Universal CODEGEN 128GB CDG-128GB-SSD25 560- 500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: idealshopp

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 1899.00

Codegen CDG-128GB-SSD25 SSD Fiyat Geçmişi

Codegen CDG-128GB-SSD25 SSD Temel Özellikleri

Codegen CDG-128GB-SSD25 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Codegen CDG-128GB-SSD25 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.