Codegen CDG-1TB-SSD25 SSD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Codegen CDG-1TB-SSD25 SSD Fiyatları

CODEGEN 1TB CDG-1TB-SSD25 500- 450MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: ramazanmutlu

6.222,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 6222.70
Codegen CDG-1TB-SSD25 2.5" 1 TB SATA 3 SSD

Satıcı: ramazanmutlu

6.283,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 6283.91
CODEGEN 1TB CDG-1TB-SSD25 560- 500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

6.372,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 6372.95
Codegen CDG-1TB-SSD25 2.5" 1 TB SATA 3 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

6.411,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 6411.77
Codegen 1Tb Cdg-1Tb-Ssd25 560- 500Mb/S Ssd Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

6.427,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6427.00
Codegen 1Tb Cdg-1Tb-Ssd25 560- 500Mb/S Ssd Sata-3 Disk

Satıcı: kasvabilişim

6.428,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6428.30
CODEGEN 1TB CDG-1TB-SSD25 500- 450MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

6.561,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 6561.37
Codegen 1TB 2, 5" SATA3 SSD 560MB-500MB/S (CDG-1TB-SSD25)

Satıcı: onlinealisverisyap

6.690,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 6700.78
Codegen 2.5 İnç 1 TB Sata 450 MB/s 500 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.012,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 7012.14
Codegen 2.5 İnç 1 TB Sata 450 MB/s 500 MB/s SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

7.225,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 7225.10
Codegen 1 Tb 2.5" Sata3 SSD 500/450 SSD CDG-1TB-SSD25

Satıcı: Lowell Teknoloji | 11 yorum

7.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 7329.00
CODEGEN 1TB 2,5" 500MB-450MB/S SSD DİSK CDG-1TB-SSD25

Satıcı: Kraft Online

7.570,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7570.80
CODEGEN 1TB 2,5" 500MB-450MB/S SSD DİSK CDG-1TB-SSD25

Satıcı: Core Bilgisayar

8.826,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 8826.15
Codegen 1tb 500MB-450MB/S 2.5" Sata 3 SSD (CDG-1TB-SSD25)

Satıcı: Core Bilgisayar | 34 yorum

9.047,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 9047.94

Codegen CDG-1TB-SSD25 SSD Fiyat Geçmişi

Codegen CDG-1TB-SSD25 SSD Temel Özellikleri

Codegen CDG-1TB-SSD25 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Codegen CDG-1TB-SSD25 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.