Codegen CDG-512GB-SSD25 SSD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Codegen CDG-512GB-SSD25 SSD Fiyatları

Codegen CDG-512GB-SSD25 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: PerfektMarket

3.587,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3587.08
Codegen CDG-512GB-SSD25 512GB (500/450MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: ramazanmutlu

3.883,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 3883.86
Codegen Cdg-512Gb-Ssd25 512Gb (500/450Mb/S) 2.5" Sata Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.905,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3905.10
CODEGEN 512GB CDG-512GB-SSD25 500- 450MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

3.923,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 3923.57
Codegen Cdg-512Gb-Ssd25 2.5" 512Gb (520/480Mb/S) Sata Ssd Disk (7Mm)

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.877,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3887.45
CODEGEN 512GB 2,5" SATA3 SSD 500MB-450MB/S (CDG-256GB-SSD25) 7mm DİSK

Satıcı: netsiparis

3.939,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 3949.5
Codegen CDG-512GB-SSD25 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

3.946,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3946.37
Codegen 512Gb Cdg-512Gb-Ssd25 500- 450Mb/S Ssd Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

3.960,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3960.40
Codegen CDG-512GB-SSD25 512GB (500/450MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

4.037,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 4037.38
Codegen 2.5 İnç 512 GB Sata 3.0 450 MB/s 500 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.111,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 4111.83
Codegen CDG-512GB-SSD25 512GB 500MB-450MB SATA 3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji | 25 yorum

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 4299.00
Universal Codegen 512GB CDG-512GB-SSD25 560- 500MB/S SSD Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.339,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 4339.53
Codegen 2.5 İnç 512 GB Sata 3.0 450 MB/s 500 MB/s SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

4.441,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 4441.97

Codegen CDG-512GB-SSD25 SSD Fiyat Geçmişi

Codegen CDG-512GB-SSD25 SSD Temel Özellikleri

Codegen CDG-512GB-SSD25 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Codegen CDG-512GB-SSD25 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.