Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 11059.33 Crucial P3 Plus CT4000P3PSSD8 4 TB 3D NAND Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: Aison | 1 yorum
11.327,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 11327.04 Crucial P3 Plus 4TB M.2 PCIe Gen4 NVMe Dahili SSD, 4800MB/s'ye kadar - CT4000P3PSSD8Satıcı: Aison Elektronik
11.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 11899.00 Crucial P3 Plus 4tb 3D Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2 SSD (4800-4100 Mb/s) CT4000P3PSSD8Satıcı: Aison | 3 yorum
11.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 11990.00 Crucial P3 Plus 4tb 3d Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2 Ssd (4800-4100 Mb/s) Ct4000p3pssd8Satıcı: Aison
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 11999.00 Crucial 4TB P3 PLUS Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 4800MB/ Yazma 4100MB)Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
13.011,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
6 13011.00