Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Garaj Online
2.158,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
1 2158.42 Crucial P3 Plus 500GB SSD m.2 NVMe PCIe CT500P3PSSD8Satıcı: GarajOnline
2.112,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 2112.86 Crucial P3 Plus Ct500p3pssd8 500Gb 4700-1900Mb/S M.2 Ssd Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
2.135,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 2135.21 Crucial P3 Plus CT500P3PSSD8 500 GB 3D NAND Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: GarajOnline
2.235,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 2235.62 Crucial P3 Plus 500gb 3d Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2 Ssd (4700-1900 Mb/s) Ct500p3pssd8Satıcı: Garaj Online Elektronik
2.271,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 2271.50 Crucial P3 Plus 500GB 3D Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2 SSD (4700-1900 Mb/s) CT500P3PSSD8Satıcı: GarajOnline | 3 yorum
2.307,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 2307.21 Crucial P3 Plus 500GB SSD M.2 Nvme Pcıe CT500P3PSSD8 4700 - 1900MB/S , 2280 , 5 Yıl Garanti,pcıe Gen 4 X4Satıcı: KADIKÖYHOBİ&SANAT
2.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 2400.00