Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Hi-Level Elite Series SSD Fiyatları

HI-LEVEL 128GB 2,5" SATAIII 560-540MB/s ELITE SERI SSD

Satıcı: TNG BİLİSİM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1309
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/128G 2.5" 128 GB SATA 3 SSD

Satıcı: TNG

1.330,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1330.08
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/128G 128GB 560/540MB/s 2.5″ SATA3 SSD Disk 1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1429.00
Hi-Level 128GB Elite 560MB-540MB-s Sata 3 2.5" SSD HLV-SSD30ELT-128G Ssd Harddisk

Satıcı: Velora Teknoloji

1.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1479.00
Hi-Level 128GB Elite 560MB-540MB-s Sata 3 2.5" SSD HLV-SSD30ELT-128G Ssd Harddisk

Satıcı: incehesap

1.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1489.00
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/128G 2.5" 128 GB SATA 3 SSD

Satıcı: incehesap

1.493,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 1493.10
Hi-Level 2.5" 128 GB SATA 3 SSD – 560 MB/s Okuma, 540 MB/s Yazma Hızı, Masaüstü ve Laptop Uyumlu Yüksek Performans

Satıcı: TNG | 1008 yorum

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 1499.00
Hi-Level Elite 128GB 560MB-540MB/s Sata 3 2.5

Satıcı: TNG

1.504,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1504.14
Hi-Level Elite 128GB SATA3 2.5" SSD-HLV-SSD30ELT/128G

Satıcı: Elit Store

1.504,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1504.55
Hı-Level 128Gb Elite Ssd Disk Hlv-Ssd30elt-128G Sataııı 560-540Mbs

Satıcı: 2tbilgisayar

1.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1520.00
Hi-Level HLV-SSD30ELT 2.5 İnç 128 GB Sata 540 MB/s 560 MB/s SSD

Satıcı: TNG

1.535,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 1535.04
Hi-Level Elite 128GB 560MB-540MB/s Sata 3 2.5

Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ BİLİŞİM

1.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 1548.00
Hi-Level Elite 128GB 560MB-540MB/s Sata 3 2.5

Satıcı: incehesap

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 1549.00
Hi-Level Elite Hlv-Ssd30elt/128G 128Gb (560/540Mb/S) 2.5" Sata Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.561,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1561.50
Hi-Level HLV-SSD30ELT 2.5 İnç 128 GB Sata 540 MB/s 560 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.638,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 1638.33
Hı-Level 128GB Elite SSD Disk HLV-SSD30ELT/128G

Satıcı: teknoraks | 1 yorum

1.744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 1744.00

Hi-Level Elite Series SSD Fiyat Geçmişi

Hi-Level Elite Series SSD Ürün Ailesi

Hi-Level Elite Series SSD Temel Özellikleri

Hi-Level Elite Series SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

Hi-Level Elite Series SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Hi-Level Elite Series SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.