Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Hi-Level Elite Series SSD Fiyatları

Hi-Level 512GB Elite HLV-SSD30ELT-512G 560-540MB-s 2.5" SATA3 Kızaksız SSD Disk

Satıcı: ENTEGRE BİLGİSAYAR | 463 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3499.00
HI-LEVEL 512GB 2,5" SATAIII 560-540MB/s ELITE SERI SSD

Satıcı: TNG BİLİSİM

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 3309
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/512G 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: PerfektMarket

3.300,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3300.96
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/512G 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: TNG

3.468,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 3468.03
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/512G 512GB 560/540MB/s 2.5″ SATA3 SSD Disk 3.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3759.00
Hi-Level Elite 512Gb 560Mb-540Mb/S Sata 3 2.5

Satıcı: TNG

3.905,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 3905.10
Hi-Level Elite 512Gb 560Mb-540Mb/S Sata 3 2.5" Ssd Hlv-Ssd30elt/512G

Satıcı: TNG

3.905,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 3905.10
Hi-Level 512GB Elite HLV-SSD30ELT-512G 560-540MB-s 2.5" SATA3 SSD Disk + Aparat

Satıcı: incehesap

3.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 3919.00
Hi-Level Elite 512GB 560MB-540MB/s Sata 3 2.5

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

3.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3959.00
Hi-Level 512GB Elite HLV-SSD30ELT-512G 560-540MB-s 2.5" SATA3 SSD Disk + Aparat

Satıcı: ramazanmutlu

3.965,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 3965.45
Hi-Level Elite 512GB 560MB-540MB/s Sata 3 2.5

Satıcı: Fabula Elektronik ve Güvenlik Sistemleri

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3999.00
HI-LEVEL 512GB ELITE HLV-SSD30ELT/512G 560- 540MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.090,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 4090.64
HI-LEVEL 512GB ELITE HLV-SSD30ELT/512G 560- 540MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

4.113,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 4113.55
Hi-Level 2.5 İnç 512 GB Sata 540 MB/s 560 MB/s SSD

Satıcı: TNG

4.223,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 4223.04
Hi-Level 2.5 İnç 512 GB Sata 540 MB/s 560 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.344,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 4344.63
Hi-Level Hı-Level Elite Serisi 2.5 512GB SSD Sata3 560/540 HLV-SSD30ELT/512G

Satıcı: QueenPC | 6 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 4399.00

Hi-Level Elite Series SSD Fiyat Geçmişi

Hi-Level Elite Series SSD Ürün Ailesi

Hi-Level Elite Series SSD Temel Özellikleri

Hi-Level Elite Series SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

Hi-Level Elite Series SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Hi-Level Elite Series SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.