Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Hi-Level Elite Series SSD Fiyatları

HI-LEVEL 256GB 2,5" SATAIII 560-540MB/s ELITE SERI SSD

Satıcı: TNG BİLİSİM

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 2109
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/256G 2.5" 256 GB SATA 3 SSD

Satıcı: velorateknoloji

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 1999.00
Hi-Level 256GB Elite 560MB-540MB-s Sata 3 2.5" SSD HLV-SSD30ELT-256G Ssd Harddisk

Satıcı: VeloraTeknoloji | 960 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 2199.00
Hi-Level 256GB 2,5" 560-540 MB/s

Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ BİLİŞİM

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2199.00
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/256G 2.5" 256 GB SATA 3 SSD

Satıcı: TNG

2.201,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 2201.15
HI-LEVEL 256GB 2,5 inç HLV-SSD30ELT/256G SSD 560-540 Mb/s 10000 RPM Okuma/Yazma Hızı - 1 TB

Satıcı: TBG

2.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 2289.00
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/256G 256GB 560/540MB/s 2.5″ SATA3 SSD Disk 2.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 2289.00
Hi-Level 256GB Elite 560MB-540MB-s Sata 3 2.5" SSD HLV-SSD30ELT-256G Ssd Harddisk

Satıcı: Velora Teknoloji

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2299.00
Hi-Level Elite 256GB SATA3 2.5" SSD

Satıcı: Elit Store

2.336,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 2336.02
Hi-Level 256GB Elite 560MB-540MB-s Sata 3 2.5" SSD HLV-SSD30ELT-256G Ssd Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

2.344,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2344.57
Hi-Level Elite HLV-SSD30ELT/256G 256GB (560/540MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.384,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 2384.87
Hi-Level Elite Hlv-Ssd30elt/256G 256Gb (560/540Mb/S) 2.5" Sata Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.389,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2389.20
256Gb Hı-Level Hlv-Ssd30elt/256G 2,5" 560-540 Mb/S

Satıcı: Ucuz Sepet

2.411,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2411.70
Hi-Level 256GB 2,5" 560-540 MB/s

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

2.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2498.00
Hi-Level HLV-SSD30ELT 2.5 İnç 256 GB Sata 540 MB/s 560 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.511,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 2511.33
Hi-Level HLV-SSD30ELT 2.5 İnç 256 GB Sata 540 MB/s 560 MB/s SSD

Satıcı: netsiparis

2.572,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 2572.13

Hi-Level Elite Series SSD Fiyat Geçmişi

Hi-Level Elite Series SSD Ürün Ailesi

Hi-Level Elite Series SSD Temel Özellikleri

Hi-Level Elite Series SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

Hi-Level Elite Series SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.