Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
300 TBW

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (500 GB) Fiyatları

Intenso 500Gb Premium Gen.3x4 Nvme 1.3 Ssd 2100Mb-1700Mb-S Ssd Harddisk

Satıcı: Smallman

4.056,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 4056.30
Intenso 3835450 500 GB 2100-1700 Mb/s M.2 Nvme Premium 3d NAND SSD

Satıcı: Smallman

4.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4232.00
Intenso 500GB M.2 SSD PCIe Premium, 2100 MB/s'ye kadar, (PCI Express Gen.3x4 NVMe 1.3, Solid State Drive)

Satıcı: Smallmantr

4.384,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 4394.33
INTENSO 500GB PREMIUM 3835450 2100- 1700MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 Disk

Satıcı: Smallman

4.384,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4384.33
INTENSO 500GB PREMIUM 3835450 2100- 1700MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 Disk

Satıcı: SMALLMAN

4.593,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4593.10
Intenso 500GB Premium Gen.3x4 NVMe 1.3 SSD 2100MB-1700MB-s Ssd Harddisk

Satıcı: Smallman

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4600.00
INTENSO 500GB PREMIUM 3835450 2100- 1700MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 Disk

Satıcı: ramazanmutlu

4.699,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 4699.74
Intenso 3835450 500 GB 2100-1700 Mb/s M.2 Nvme Premium 3d NAND SSD

Satıcı: ramazanmutlu

4.740,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4740.59
INTENSO 500GB PREMIUM 3835450 2100- 1700MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.780,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 4780.36
Intenso 500Gb Premıum 3835450 2100- 1700Mb/S M2 Pcıe Nvme Gen3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.815,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 4815.50
INTENSO 500GB PREMIUM 3835450 2100- 1700MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.246,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 5246.73
Intenso 500GB Premıum 3835450 2100- 1700MB/S M2 Pcıe Nvme Gen3 Disk

Satıcı: Core Bilgisayar

6.835,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 6835.14

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (500 GB) Fiyat Geçmişi

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD Ürün Ailesi

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (500 GB) Temel Özellikleri

m.2
300 TBW

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (500 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (500 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.