Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
150 TBW

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (250 GB) Fiyatları

Intenso Premium 3835440 250GB 2100/1100MB/s M.2 NVMe Gen3 PCIe SSD Disk 2.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2979.00
Intenso 3835440 250 GB 2100-1100Mb/s M.2 NVMe Premium 3D NAND SSD

Satıcı: incehesap

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 3099.00
Intenso 3835440 250 GB 2100-1100Mb/s M.2 NVMe Premium 3D NAND SSD

Satıcı: incehesap

3.104,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3104.10
Intenso 3835440 250 GB 2100-1100Mb/s M.2 NVMe Premium 3D NAND SSD

Satıcı: gamemar

3.125,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 3125.81
Intenso 3835440 250 GB 2100-1100Mb/s M.2 NVMe Premium 3D NAND SSD

Satıcı: ramazanmutlu

3.151,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3151.20
INTENSO 250GB PREMIUM 3835440 2100- 1100MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

3.172,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 3172.79
250GB INTENSO 3835440 M.2 NVME GEN3 2100/1100/MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.384,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3384.33
Intenso 250GB Premıum 3835440 2100- 1100MB/S M2 Pcıe Nvme Gen3 Disk

Satıcı: 2A Market

3.434,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3434.02
250GB Intenso 3835440 M.2 Nvme Gen3 2100/1100/MB/S SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3539.00
250gb Intenso 3835440 M.2 Nvme Gen3 2100/1100/mb/s Ssd

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

3.888,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3888.10

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (250 GB) Fiyat Geçmişi

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD Ürün Ailesi

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (250 GB) Temel Özellikleri

m.2
150 TBW

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (250 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (250 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.