Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (1 TB) Fiyatları

INTENSO PREMIUM 3835460 M.2 SSD 1TB 2100/1700MB/s Yüksek Hızda Veri Aktarımı İçin Uygun

Satıcı: teknoraks | 1 yorum

5.702,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5702.00
Intenso Premium 3835460 Pcı-Express 3.0 1 Tb M.2 Ssd

Satıcı: Dualpazar

5.493,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5493.00
1tb Intenso Premium 3835460 2100/1700mb/s Ssd

Satıcı: Teknoraks

5.707,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5707.80
Intenso Ssd 3835460_ Premium 1Tb Gen.3x4 22X80 Nvme Ssd

Satıcı: Teknoraks

5.816,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5816.20
INTENSO PREMİUM 3835460 GEN3x4 M.2 PCIe NVMe 1 TB SSD 2100/1700MB/s Okuma Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: Dualpazar

5.906,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 5906.40
Intenso Premium 1TB M.2 2100/1700MB/s NVMe Gen3 PCIe (3835460)

Satıcı: Dualpazar

5.906,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5906.40
Intenso Premium 1TB M.2 2100/1700MB/s NVMe Gen3 PCIe (3835460)

Satıcı: dualpazar

6.259,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 6259.68
Intenso Premium 3835460 1TB (2100/1700MB/s) M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe SSD

Satıcı: ramazanmutlu

7.310,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 7310.54
Intenso 1tb Premium Gen.3x4 Nvme 1.3 Ssd 2100mb-1700mb-s Ssd Disk

Satıcı: ramazanmutlu

7.386,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 7386.28
INTENSO 1TB PREMIUM 3835460 2100- 1700MB/s M2 GEN3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

7.514,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 7514.10
Intenso 1tb Premium Gen.3x4 Nvme 1.3 Ssd 2100mb-1700mb-s Ssd Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

7.560,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 7560.39
Intenso Premium 3835460 1TB (2100/1700MB/s) M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

7.735,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 7735.32

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD Ürün Ailesi

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
600 TBW

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Intenso M.2 SSD PCIe Premium SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.