Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Intenso MI500 SSD (1 TB) Fiyatları

Intenso Mı500 3836460 1tb 5300/4500mb/s M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: dualpazar

5.941,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5941.73
Intenso 500GB MI500 3836450 GEN 4X4 5300/400MB/s SSD

Satıcı: intekzo

6.240,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 6240.95
INTENSO SSD - 3836460 - MI500 1TB Gen.4x4 NVMe

Satıcı: DualPazar

6.458,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 6468.4
Intenso 1TB M.2 NVMe SSD 5300/4500MB/s Hızlarıyla Yüksek Performans Sunar

Satıcı: Dualpazar | 1 yorum

6.458,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 6458.40
Intenso Mı500 3836460 1tb 5300/4500mb/s M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: Smallman

6.531,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6531.08
Intenso 500GB MI500 3836450 GEN 4X4 5300/400MB/s SSD

Satıcı: Teknoteg

6.570,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 6570.85
1TB INTENSO MI500 3836460 5300/4500MB/s SSD

Satıcı: dualpazar

6.833,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 6833.49
1TB INTENSO MI500 3836460 5300/4500MB/s SSD

Satıcı: ramazanmutlu

8.289,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 8289.59
INTENSO 1TB MI500 3836460 5300- 4500MB/s M2 NVME GEN4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

8.541,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 8541.14
1TB INTENSO MI500 3836460 5300/4500MB/s SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

8.791,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 8791.87
1TB INTENSO MI500 3836460 5300/4500MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.408,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 9408.03
1tb Intenso MI500 3836460 5300/4500MB/S SSD

Satıcı: İntekzo

10.021,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 10021.97

Intenso MI500 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Intenso MI500 SSD Ürün Ailesi

Intenso MI500 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
600 TBW

Intenso MI500 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Intenso MI500 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.