Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
300 TBW

Intenso MI500 SSD (500 GB) Fiyatları

Intenso 500GB MI500 Gen.4x4 NVMe 1.4 SSD 5300MB-4000MB-s Ssd Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

4.944,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 4944.49
INTENSO 500GB MI500 3836450 5300-4000MB/s M2 NVME GEN4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

5.129,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 5129.67
Intenso 500Gb Mı500 3836450 5300- 4000Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

5.172,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 5172.90
Intenso 500Gb Mı500 3836450 5300- 4000Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

5.202,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 5202.40
Intenso 500GB MI500 Gen.4x4 NVMe 1.4 SSD 5300MB-4000MB-s Ssd Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

5.282,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 5282.35
INTENSO SSD - 3836450 - MI500 500GB Gen.4x4 NVMe

Satıcı: onlinealisverisyap

5.386,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 5396.23
Intenso 500GB MI500 Gen.4x4 NVMe 1.4 SSD 5300MB-4000MB-s Ssd Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.528,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 5528.04
Intenso MI500 M.2 NVMe 500GB SSD 5300 MB/s Okuma 4000 MB/s Yazma PCIe 4.0 Hızlı Depolama

Satıcı: ASEMPİ | 1 yorum

5.640,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 5640.59
500GB INTENSO MI500 3836450 5300/400MB/s SSD

Satıcı: UZMANLARPC

5.658,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 5658.04
500GB INTENSO MI500 3836450 GEN 4X4 5300/400MB/s SSD

Satıcı: İntekzo

5.876,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5876.52

Intenso MI500 SSD (500 GB) Fiyat Geçmişi

Intenso MI500 SSD Ürün Ailesi

Intenso MI500 SSD (500 GB) Temel Özellikleri

m.2
300 TBW

Intenso MI500 SSD (500 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Intenso MI500 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Intenso MI500 SSD (500 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.