Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.200 TBW

Intenso MI500 SSD (2 TB) Fiyatları

Intenso 2tb Intenso Mı500 3836470 5300/4500mb/s Ssd

Satıcı: ramazanmutlu

13.619,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 13619.97
Intenso 2tb Mı500 Gen.4x4 Nvme 1.4 Ssd 5300mb-4500mb-s Ssd Disk

Satıcı: ramazanmutlu

13.780,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 13780.02
Intenso 2tb Mı500 Gen.4x4 Nvme 1.4 Ssd 5300mb-4500mb-s Ssd Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

14.070,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 14070.59
INTENSO 2TB MI500 3836470 5300-4500MB/s M2 NVME GEN4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

14.132,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 14132.00
2TB INTENSO MI500 3836470 5300/4500MB/s SSD

Satıcı: Go Gamer

14.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 14250.00
Intenso 2Tb Mı500 3836470 5300- 4500Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

14.303,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 14303.90
Intenso 2Tb Mı500 3836470 5300- 4500Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: ramazanmutlu

14.349,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 14349.40
Intenso 2tb Intenso Mı500 3836470 5300/4500mb/s Ssd

Satıcı: onlinealisverisyap

14.544,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 14544.22
Intenso 2TB MI500 Gen.4x4 NVMe 1.4 SSD 5300MB-4500MB-s Ssd Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.577,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 15577.23
Intenso 2TB MI500 Gen.4x4 NVMe 1.4 SSD 5300MB-4500MB-s Ssd Disk

Satıcı: dualpazar

16.431,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 16431.66
2tb Intenso MI500 3836470 5300/4500MB/S SSD

Satıcı: Kuantum

22.729,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 22729.20

Intenso MI500 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Intenso MI500 SSD Ürün Ailesi

Intenso MI500 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.200 TBW

Intenso MI500 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Intenso MI500 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.