- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İntros
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 4299.00 Kingston NV2 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Internal SSD Up to 2800 MB/s SNV2S/2000GSatıcı: FUGATEK | 131 yorum
4.159,00 TL Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 4159.00 Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: INTROS | 86 yorum
4.179,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 4179.05 Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: NOTEBOOKWORLD
4.488,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 4488.75 Kingston NV2 2 TB SNV2S/2000G M.2 PCI-Express 4.0 SSDSatıcı: Arslan Bilgisayar
4.566,82 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
5 4576.82 Kingston Nv2 Snv2S/2000G Pci-Express 4.0 2 Tb M.2 Ssd 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4599.00 Kingston NV2 SNV2S/2000G 2TB 3500/2800MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk 4.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 4649.00 Kingston Nv2 Snv2s/2000g 2tb 3500/2800mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: notebookstore | 86 yorum
4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4699.00 Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: victory | 93 yorum
4.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 4849.00 Kingston Nv2 2Tb 22X80mm Pcıe 4.0 X4 M.2 Nvme SsdSatıcı: PTD Bilişim
4.857,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 4857.91 Kingston Snv2S/2000G 2 TB 3500-2800 MB/s Nvme PCIe M.2 SSDSatıcı: NotebookStore
4.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 4899.00 2Tb Kıngston Nv2 Snv2s/2000G 3500/2800Mb/S M.2 Nvme Ssd 4.949,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
12 4949.85 Kingston 2TB NV2 NVMe Okuma 3500MB-Yazma 2800MB M.2 SSD (SNV2S/2000G) 4.948,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
13 4958 Kingston NV2 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Internal SSD Up to 2800 MB/s SNV2S/2000GSatıcı: notebookstore
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
14 4999.00 Kingston 2tb Nvme M.2 3500/2800MB SNV2S/2000GSatıcı: notebookstore
4.999,00 TL Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
15 4999.00 Kingston Nv2 Snv2s/2000g 2tb 3500/2800mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: İntros | 83 yorum
5.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 5199.00 Kingston 2TB SNV2S-2000G 3500-2800MB-s PCIe NVMe M.2 SSD DiskSatıcı: onlinealisverisyap
5.280,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 5290.32 KINGSTON SNV2S/2000G, NV2, 2TB, 3500/2100, Gen4, NVME PCIe M.2, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
5.302,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 5312.31 Kingston 2TB SNV2S-2000G 3500-2800MB-s PCIe NVMe M.2 SSD DiskSatıcı: Ptd Bilişim
5.324,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 5324.34 Kingston 2TB SNV2S-2000G 3500-2800MB-s PCIe NVMe M.2 SSD DiskSatıcı: Lowell Teknoloji
5.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 5369.00 Kingston NV2 SNV2S/2000G 2TB (3500/2800MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
5.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
21 5429.00 Kingston 2TB SNV2S-2000G 3500-2800MB-s PCIe NVMe M.2 SSD DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
5.533,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 5533.08 Kingston NV2 2TB M.2 2280 NVMe SSD (3500-2800MB/s)Satıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
5.551,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
23 5551.14 Kingston 2Tb Snv2S-2000G 3500-2100Mb-S Pcie Nvme M.2 Ssd HarddiskSatıcı: pazareyle
6.490,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
24 6500.13 KINGSTON SNV2S/2000G, NV2, 2TB, 3500/2100, Gen3, NVME PCIe M.2, SSDSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
7.290,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
25 7290.15 Kingston 2TB SNV2S-2000G 3500-2100MB-s PCIe NVMe M.2 SSD DiskSatıcı: Nusrat Bilişim
8.556,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
26 8556.55