Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory | 18 yorum
9.295,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 9295.16 Kingston Nv2 4Tb M.2 2280 Nvme Ssd (3500-2800Mb/S) Snv2s/4000GSatıcı: Notebook Store
9.392,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 9392.07 Kingston NV2 SNV2S PCIe Gen 4x4 4 TB SSDSatıcı: NotebookStore
9.599,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 9599.04 Kingston Nv2 4tb M.2 2280 Nvme Ssd (3500-2800mb/s) Snv2s/4000gSatıcı: notebookstore
9.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
4 9949.00 Kingston Nv2 4Tb 22X80mm Pcıe 4.0 X4 M.2 Nvme SsdSatıcı: PTD Bilişim
9.962,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 9962.76 Ki̇ngston Snv2S/4000G NV2 4 TB M.2 2280 3500/2800 MB/s NVMe SSDSatıcı: NotebookStore
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 9999.00 KINGSTON 4TB NV2 SNV2S/4000G 3500-2800MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
10.002,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 10012 Kingston 4TB NV2 NVMe Okuma 3500MB-Yazma 2800MB M.2 SSD (SNV2S/4000G) 10.128,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 10138 Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 TB PCIe 4.0 x4 NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: incehesap
10.162,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 10162.84 Kingston Nv2 4tb M.2 2280 Nvme SSD (3500-2800MB/S) SNV2S/4000GSatıcı: notebookstore | 4 yorum
10.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 10299.00 Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 TB PCIe 4.0 x4 NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: onlinealisverisyap
10.406,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
11 10406.12 Kingston Nv2 4tb M.2 2280 Nvme Ssd (3500-2800mb/s) Snv2s/4000gSatıcı: İntros | 1 yorum
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
12 10599.00 Kingston NV2 4TB 22x80mm PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.721,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
13 10731.04 Kingston NV2 4TB 22x80mm PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: Ptd Bilişim
10.919,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 10919.40 Kingston NV2 SNV2S PCIe Gen 4x4 4 TB SSDSatıcı: onlinealisverisyap
11.327,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
15 11327.06 Kingston NV2 4TB 22x80mm PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: onlinealisverisyap
12.557,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 12557.43