Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.000 TBW

Lexar NM790 SSD (1 TB) Fiyatları

Lexar NM790 1TB NVMe PCIe M.2 SSD 7400MB/sn Okuma 6500MB/sn Yazma Hızı PS5 Uyumlu (LNM790X001T-RNNNG)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 16 yorum

6.998,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 6998.65
Lexar NM790 1TB NVMe PCIe M.2 SSD 7400MB/sn Okuma 6500MB/sn Yazma Hızı PS5 Uyumlu (LNM790X001T-RNNNG)

Satıcı: GamingGenTR | 16 yorum

9.410,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 9410.68
Lexar NM790 LNM790X001T-RNNNG 1 TB M.2 2280 NVMe SSD

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

9.494,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 9494.94
Lexar NM790 LNM790X001T-RNNNG 1 TB M.2 2280 NVMe SSD

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

9.517,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 9517.69
Lexar NM790 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7400MB – Yazma 6500MB PS5 Uyumlu M.2 SSD (LNM790X001T-RNNNG)

Satıcı: Betaplus

9.533,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 9533.81
Lexar 1Tb Nm790 Gen4 M.2 Ssd 7400Mb Okuma / 6500Mb Yazma

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

9.703,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 9703.60
Lexar NM790 1TB 7400MB-6500MB/s M.2 NVMe PCIe Gen4 SSD Disk LNM790X001T-RNNNG

Satıcı: Betaplus

9.858,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 9858.24
Lexar NM790 1TB Gen4x4 7400/6500MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNM790X001T-RNNNG) 10.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 10749.00
Lexar NM790 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7400MB – Yazma 6500MB PS5 Uyumlu M.2 SSD (LNM790X001T-RNNNG)

Satıcı: incehesap

11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 11199.00
Lexar NM790 LNM790X001T 1TB (7400/6500MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Satıcı: incehesap

11.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 11679.00
LEXAR NM790 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7400MB-Yazma 6500MB PS5 Uyumlu M.2 SSD (LNM790X001T-RNNNG)

Satıcı: BETA PLUS

13.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 13609.00
Lexar Nm790 1Tb Gen4x4 7400/6500Mb/Sn Nvme Pcıe M.2 Ssd (Lnm790x001t-Rnnng)

Satıcı: ylmzhome

22.397,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 22397.60

Lexar NM790 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Lexar NM790 SSD Ürün Ailesi

Lexar NM790 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.000 TBW

Lexar NM790 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar NM790 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.