Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Gamemar | 2 yorum
10.944,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 10944.00 LEXAR 4TB NM790 LNM790X004T-RN9NG 7400-6500MB/s M2 NVME GEN4 DİSK SOĞUTUCULUSatıcı: onlinealisverisyap
14.950,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 14960 Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 TB 7400-6500 MB/S M2 Nvme Gen4 Disk SSDSatıcı: ramazanmutlu
15.297,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 15297.90 Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 TB 7400-6500 MB/S M2 Nvme Gen4 Disk SSDSatıcı: onlinealisverisyap
15.597,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 15597.00 Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 TB 7400-6500 MB/S M2 Nvme Gen4 Disk SSDSatıcı: zmteknoloji
15.945,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 15945.38