Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
5.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 5769.00 Lexar NM790 2TB LNM790X002T-RN9NG PCIe GEN 4X4 M.2 NVMe 7400-6500Mb/s SSDSatıcı: Fotofix
5.825,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5825.65 Lexar NM790 LNM790X002T-RNNNG 2 TB M.2 SSDSatıcı: Teknobiyotik
6.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 6329.00 Lexar NM790 Pcı-Express 4.0 2 Tb M.2 SSD (LX-LNM790X002T-RNNNG)Satıcı: Teknobiyotik
6.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 6469.00 Lexar Lexmar 2tb Nm790 Lnm790x002t-rn9ng 7400-6500mb/s M2 Nvme Gen4 Disk SoğutuculuSatıcı: AndaGrup Bilisim
7.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 7500.00 Lexar Lnm790x002t-Rn9ng Ssd Nm790 2Tb Hıgh Speed Pcıe Gen 4X4 M.2 Nvme Up To 7400 Mb/S Read And 6500 Mb/S Wrıte Wıth Heatsınk 8.590,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
6 8590.14 Lexar NM790 2TB Gen4x4 7400/6500MB/sn NVMe PCIe M.2 Soğutuculu SSD (LNM790X002T-RN9NG) 8.622,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 8622.21 Lexar LNM790X002T-RN9NG NM790 2 TB M.2 Nvme SSDSatıcı: ramazanmutlu
8.694,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 8694.90 Lexar LNM790X002T-RN9NG NM790 2 TB M.2 Nvme SSDSatıcı: onlinealisverisyap
8.855,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 8855.52 Lexar Lexmar 2tb NM790 LNM790X002T-RN9NG 7400-6500MB/S M2 Nvme Gen4 Disk SoğutuculuSatıcı: metaverse bilişim
8.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
10 8860.00 Lexar Lexmar 2tb Nm790 Lnm790x002t-rn9ng 7400-6500mb/s M2 Nvme Gen4 Disk SoğutuculuSatıcı: MB TEKNOLOJİ
10.308,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 10308.30