4.3 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
450 TBW

PNY CS900 SSD Fiyatları

Pny CS900 2.5" Sata3 SSD Disk 1tb (535/515MB/S) SSD7CS900-1TB-RB

Satıcı: LUCKY TREND | 8 yorum

6.450,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6450.54
Pny 1TB CS900 3D NAND 2.5" SATA III Internal Solid State Drive (SSD7CS900-1TB-RB) Ssd Harddisk

Satıcı: ETERNAL

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 6599.00
PNY CS900 1TB 535/515MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (SSD7CS900-1TB-RB)

Satıcı: LUCKY TREND

6.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 6649.05
Pny Ssd - Ssd7cs900-1Tb-Rb Cs900 Sata 3 2.5" 1Tb

Satıcı: Lotus-Tech

6.974,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6974.10
Pny 1TB CS900 3D NAND 2.5" SATA III Internal Solid State Drive (SSD7CS900-1TB-RB) Ssd Harddisk

Satıcı: LUCKY TREND

7.049,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 7049.06
PNY CS900 1TB 535/515MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (SSD7CS900-1TB-RB)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 7309
Pny Cs900 1Tb 535/515Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk Ssd7cs900-1Tb-Rb

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

7.561,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7561.20
PNY CS900 1TB 535/515MB/s 2.5 SATA3 SSD Disk (SSD7CS900-1TB-RB)

Satıcı: onlinealisverisyap

7.881,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 7881.96
Pny 1tb CS900 3D Nand 2.5" Sata Iii 535-515 Mb-S (SSD7CS900-1TB-RB) SSD Harddisk

Satıcı: kuralay

8.543,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 8543.13
Pny 1TB CS900 3D NAND 2.5" SATA III Internal Solid State Drive (SSD7CS900-1TB-RB

Satıcı: Teknomeda Bilişim

8.753,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 8753.01
PNY CS900 1TB 535/515MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (SSD7CS900-1TB-RB)

Satıcı: onlinealisverisyap

8.939,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 8939.72

PNY CS900 SSD Fiyat Geçmişi

PNY CS900 SSD Temel Özellikleri

450 TBW

PNY CS900 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 45 g
• Renk Seçenekleri Siyah

PNY CS900 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.