3.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
100 TBW

PNY CS900 SSD Fiyatları

PNY CS900 dahili SSD SATA III, 2,5 inç, 250 GB, 535 MB/s'ye kadar okuma hızı

Satıcı: CCY Teknoloji

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 2209
Pny Cs900 250gb 535/500mb/s 2,5" Sata3 Ssd Ssd7cs900-250-rb

Satıcı: luckytrend

2.115,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2115.08
PNY CS900 250GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB)

Satıcı: Polybotum

2.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2137.50
Pny SSD7CS900-250-RB CS900 250 GB 535-500Mb/s SATA3 2.5 inch SSD Harddisk

Satıcı: Polybotum

2.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 2137.50
Pny Ssd - Ssd7cs900-250-Rb Cs900 Sata 3 2.5" 250Gb

Satıcı: Lotus-Tech

2.138,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2138.10
Pny Cs900 250gb 535/500mb/s 2,5" Sata3 Ssd Ssd7cs900-250-rb

Satıcı: ETERNAL

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 2145.00
PNY CS900 250GB 535/500MB/s 2,5″ SATA3 SSD Disk (SSD7CS900-250-RB) 2.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2159.00
Pny 250GB CS900 535-500MB-s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB) Ssd Harddisk

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

2.206,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2206.70
Pny 250GB CS900 535-500MB-s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB) Ssd Harddisk

Satıcı: incehesap

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 2249.00
Pny 250GB CS900 535-500MB-s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB) Ssd Harddisk

Satıcı: ETERNAL

2.255,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2255.06
PNY CS900 250GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

2.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2339.00
PNY CS900 250GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB)

Satıcı: incehesap

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2349.00
Pny 250GB CS900 535-500MB-s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB) Ssd Harddisk

Satıcı: ETERNAL | 7 yorum

2.358,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 2358.95
Pny Cs900 Ssd7cs900-250-Rb 250Gb (535/500Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.528,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 2528.70
Pny Cs900 250gb 535/500mb/s 2,5" Sata3 Ssd (ssd7cs900-250-rb)

Satıcı: Teknoteg

2.724,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 2724.86
Pny 250GB CS900 535-500MB-s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-250-RB) Ssd Harddisk (Siyah)

Satıcı: SMALLMAN

2.729,67 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2739.67

PNY CS900 SSD Fiyat Geçmişi

PNY CS900 SSD Temel Özellikleri

100 TBW

PNY CS900 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 45 g
• Renk Seçenekleri Siyah

PNY CS900 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

PNY CS900 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.