3.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
200 TBW

PNY CS900 SSD Fiyatları

PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: LUCKY TREND | 4 yorum

3.547,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3547.31
PNY CS900 500GB 550/500MB/s 2,5″ SATA3 SSD Disk (SSD7CS900-500-RB) 3.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3359.00
PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: incehesap

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3499.00
Pny CS900 SSD7CS900-500-RB 500GB 535/500mb/s 2,5" Sata3 Ssd

Satıcı: incehesap

3.509,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 3509.10
Pny CS900 SSD7CS900-500-RB 500GB 535/500mb/s 2,5" Sata3 Ssd

Satıcı: ETERNAL

3.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3569.00
PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: LUCKY TREND

3.609,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 3609.06
PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: incehesap

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3649.00
Pny Ssd - Ssd7cs900-500-Rb Cs900 Sata 3 2.5" 500Gb

Satıcı: Lotus-Tech

3.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3719.10
PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: LUCKY TREND

3.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 3759.06
Pny Cs900 Ssd7cs900-500-Rb 500Gb (550/500Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.933,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3933.00
PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: LUCKY TREND

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3999.00
PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

4.066,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 4066.67
Pny Cs900 500gb 535/500mb/s 2,5" Sata3 Ssd (ssd7cs900-500-rb)

Satıcı: Teknoteg

4.131,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 4131.21
PNY CS900 500GB 535/500MB/s 2,5" SATA3 SSD (SSD7CS900-500-RB)

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.140,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 4140.93

PNY CS900 SSD Fiyat Geçmişi

PNY CS900 SSD Temel Özellikleri

200 TBW

PNY CS900 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 45 g
• Renk Seçenekleri Siyah

PNY CS900 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.