Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.850 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
2.600 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung 9100 Pro SSD (1 TB) Fiyatları

Samsung 1TB 9100 PRO MZ-VAP1T0BW Okuma 14700MB Yazma 13300MB PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

12.394,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 12394.20
Samsung 1TB 9100 PRO MZ-VAP1T0BW Okuma 14700MB Yazma 13300MB PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD

Satıcı: PerfektMarket

12.830,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 12830.09
Samsung 9100 Pro Mz-Vap1t0bw Pcı-Express 5.0 1 Tb M.2 Ssd

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

13.391,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 13391.10
Samsung 9100 Pro 1Tb Nvme Ssd 14700/13300 Mz-Vap1T0Bw

Satıcı: Tuval Teknoloji

13.456,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 13456.38
Samsung Mz-Vap1T0Bw, 9100 Pro, 1Tb, 14700/13300, Gen5, Nvme Pcie M.2 2280, Ssd (Türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: ramazanmutlu

13.728,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 13728.77
Samsung 9100 Pro MZ-VAP1T0BW 1TB 14700/13300MB/SN Pcıe Nvme M.2 SSD

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 52 yorum

14.099,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 14099.06
SAMSUNG 1TB 9100 PRO MZ-VAP1T0BW 14800-13400MB/s M2 NVME GEN5

Satıcı: onlinealisverisyap

14.246,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 14246.00
Samsung 9100 Pro MZ-VAP1T0BW 1TB 14700/13300MB/SN Pcıe Nvme M.2 SSD

Satıcı: QUEENCK | 52 yorum

14.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 14249.00
Samsung 1Tb 9100 Pro Mz-Vap1t0bw 14800-13400Mb/S M2 Nvme Gen5

Satıcı: onlinealisverisyap

14.369,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 14369.70
1TB SAMSUNG 9100 PRO M.2 MZ-VAP1T0BW

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.460,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 15460.83
1TB SAMSUNG 9100 PRO M.2 MZ-VAP1T0BW

Satıcı: netsiparis

15.468,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15468.48
Samsung 1TB 9100 PRO Okuma 14700MB Yazma 13300MB PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD (MZ-VAP1T0BW) 15.652,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 15662
SAMSUNG 1TB 9100 PRO MZ-VAP1T0BW 14800-13400MB/s M2 NVME GEN5

Satıcı: ZmTeknoloji

15.718,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 15718.00
Samsung 1TB 9100 PRO M.2 14700/13300MB/s (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 15879.00
Samsung 1TB 9100 PRO M.2 14700/13300MB/s (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Cosmony Teknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 15999.00
Samsung 9100 PRO NVMe™ M.2 SSD 1 TB 20.332,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

16 20332.68

Samsung 9100 Pro SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Samsung 9100 Pro SSD Ürün Ailesi

Samsung 9100 Pro SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.850 K IOPS
2.600 K IOPS
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Samsung 9100 Pro SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 13300 MB/s
• Sıralı Okuma 14700 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 2.600 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.850 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 600 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22.15 mm
• Genişlik 80.15 mm
• Derinlik 2.38 mm
• Ağırlık 9 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Samsung 9100 Pro SSD (1 TB) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ege A*** A**** Profil Resmi

6 yorum

Ege A*** A**** Rastgele okuma 2200 @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 hafta önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ege A*** A**** Üretici verisi: https://www.samsung.com/tr/memory-storage/nvme-ssd/9100-pro-1tb-nvme-pcie-gen-5-mz-vap1t0bw/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 hafta önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.