Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.850 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
2.600 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung 9100 Pro SSD (2 TB) Fiyatları

Samsung 9100 Pro Mz-vap2t0bw 2tb 14700/13400mb/sn Pcıe Nvme M.2 Adad6sam0035

Satıcı: parnet

22.997,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 22997.54
Samsung 9100 Pro Mz-Vap2t0bw Pcı-Express 5.0 2 Tb M.2 Ssd - Samsung

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

23.156,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 23156.10
2tb SAMSUNG9100 Pro M.2 MZ-VAP2T0BW

Satıcı: EK_AY bilişim

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 25000.00
Samsung 9100 Pro Mz-vap2t0bw 2tb 14700/13400mb/sn Pcıe Nvme M.2 Adad6sam0035

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

25.844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 25844.00
Samsung MZ-VAP2T0BW, 9100 Pro, 2tb, 14700/13400, Gen5, Nvme Pcıe M.2 2280, SSD (Türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 1 yorum

25.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 25989.00
Samsung 9100 PRO 2TB 22x80mm PCIe Gen 5 x 4 NVMe M.2 SSD

Satıcı: Ronin_bilgisayar

26.696,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 26696.00
Samsung 9100 PRO 2TB 22x80mm PCIe Gen 5 x 4 NVMe M.2 SSD

Satıcı: Parnetmarket

27.089,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 27089.83
Samsung 9100 Pro Mz-Vap2t0bw 2Tb 14700/13400Mb/Sn Pcıe Nvme M.2

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

27.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 27807.00
Samsung 2TB 9100 Pro MZ-VAP2T0BW 14700-13400MB-sn PCIe NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: Ronin Bilgisayar

28.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 28400.00
Samsung 2TB 9100 Pro MZ-VAP2T0BW 14700-13400MB-sn PCIe NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: Parnet

29.592,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 29592.45
SAMSUNG 2TB 9100 PRO MZ-VAP2T0BW 14700-13400MB/s M2 NVME GEN5 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

35.952,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 35952.00
Samsung 2TB 9100 PRO Okuma 14700MB Yazma 13400MB PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD (MZ-VAP2T0BW) 36.074,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 36084
2 Tb 9100 Pro Samsung Nvme M2 Mz-vap2t0bw Pcıe 14700-13400 Mb/s Samsung Tr Garantılı

Satıcı: Teknoteg

36.861,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 36861.00
Samsung 2TB 9100 PRO GEN5 NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 14700MB / Yazma Hızı 13400MB)

1 yorum

38.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 38429.00
Samsung 9100 PRO NVMe™ M.2 SSD 2 TB 40.665,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

15 40665.95

Samsung 9100 Pro SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Samsung 9100 Pro SSD Ürün Ailesi

Samsung 9100 Pro SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.850 K IOPS
2.600 K IOPS
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.200 TBW

Samsung 9100 Pro SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 13400 MB/s
• Sıralı Okuma 14700 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 2.600 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.850 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.200 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22.15 mm
• Genişlik 80.15 mm
• Derinlik 2.38 mm
• Ağırlık 9 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Samsung 9100 Pro SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.