Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
2.200 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
2.600 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung 9100 Pro SSD (4 TB) Fiyatları

Samsung 9100 PRO NVMe M.2 SSD Veri Depolama Aygıtı, 4 TB

Satıcı: AndaGrup

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 45010
Samsung 9100 Pro 4Tb Nvme Ssd 14800/13400 Mz-Vap4T0Bw

Satıcı: Prime

47.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 47499.00
Samsung 9100 Pro MZ-VAP4T0BW 4tb 14800/13400MB/SN Pcıe Nvme M.2 SSD

Satıcı: pratikdukkan | 27 yorum

49.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 49820.00
4Tb Samsung 9100 14700/13400Mb/S Pro M.2 Mz-Vap4t0bw

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

50.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 50685.00
Samsung 9100 Pro Mz-vap4t0bw 4tb 14700/13400mb/sn Pcıe Nvme M.2 Ssd Disk

Satıcı: Dualpazar

51.075,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 51075.21
Samsung 4Tb 9100 Pro Gen5 Nvme M.2 Ssd Mz-Vap4t0bw (14800Mb/13400Mb) İthalatçı Garantili

Satıcı: Dualpazar

53.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 53568.00
4tb Samsung 9100 14700/13400mb/s Pro M.2 Mz-vap4t0bw

Satıcı: dualpazar

55.107,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 55107.99
Samsung 9100 Pro MZ-VAP4T0BW 4tb 14800/13400MB/SN Pcıe Nvme M.2 SSD

Satıcı: koçlar grup ticaret | 27 yorum

55.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 55225.00
Samsung 9100 Pro 4Tb Nvme Ssd 14800/13400 Mz-Vap4T0Bw

Satıcı: netsipariş

78.002,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 78002.90
4tb Samsung 9100 14700/13400mb/s Pro M.2 Mz-vap4t0bw

Satıcı: Netsiparis

78.147,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 78147.01
4TB SAMSUNG 9100 PRO M.2 MZ-VAP4T0BW

Satıcı: netsiparis

81.583,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 81583.00
Samsung 9100 Pro Mz-vap4t0bw 4tb 14700/13400mb/sn Pcıe Nvme M.2 Ssd Disk

Satıcı: Kraft Online

87.317,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 87317.30
4TB SAMSUNG 9100 PRO M.2 MZ-VAP4T0BW

Satıcı: Lowell Teknoloji

88.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

13 88309.00
4 TB 9100 PRO SAMSUNG NVME M2 MZ-VAP4T0BW PCIE 14800-13400 MB/S SAMSUNG TR GARANTILI

Satıcı: ACF Teknoloji

109.877,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 109877.00

Samsung 9100 Pro SSD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Samsung 9100 Pro SSD Ürün Ailesi

Samsung 9100 Pro SSD (4 TB) Temel Özellikleri

m.2
2.200 K IOPS
2.600 K IOPS
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
2.400 TBW

Samsung 9100 Pro SSD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 4 TB
• Sıralı Yazma 13400 MB/s
• Sıralı Okuma 14800 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 2.600 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 2.200 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 2.400 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22.15 mm
• Genişlik 80.15 mm
• Derinlik 2.38 mm
• Ağırlık 9 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Samsung 9100 Pro SSD (4 TB) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mnoryel Profil Resmi

12 yorum

Mnoryel Nasıl yani. Böyle bir SSD var ve piyasada ben adını dahi duymadım. Neden kimse bir şey çekmemiş bu SSD için.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Hüseyin G**** Profil Resmi

5 yorum

Hüseyin G**** @Mnoryel çıkalı 2-3 hafta anca oldu duymaman normal. tabi çıkacağının haberi 1-1,5 yıl önce verildi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.