Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Exos X24 HDD (12 TB) Fiyatları

Seagate Exos X18 St12000nm002h 12Tb 7200Rpm 256Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

31.033,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 31033.20
Seagate 12TB Exos X18 SATA 3 3,5 256MB 7200RPM (ST12000NM002H) NAS Diski 31.096,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 31106
Seagate St12000nm002h 12 Tb Exos Sata X18 7200Rpm Harddisk

Satıcı: Netsiparis

31.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 31739.00
Seagate 12 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X18 7200rpm St12000nm002h (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: LowellTeknoloji

32.081,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 32081.26
12 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X18 7200rpm St12000nm002h (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Lowell Teknoloji

32.658,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 32658.93
SEAGATE Exos X24 SATA 12Go 7200tpm 512Mo

Satıcı: LowellTeknoloji

32.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 32799
12 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X18 7200RPM ST12000NM002H (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Revert Teknoloji

32.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 32790.00
12 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA X18 7200RPM ST12000NM002H (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: MAESKO

34.007,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 34007.84
12 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X18 7200RPM ST12000NM002H (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: netsiparis

34.080,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 34080.30
12 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA X18 7200RPM ST12000NM002H (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: ACF Teknoloji

41.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 41235.00
12 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA X18 7200RPM ST12000NM002H (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: ACF Teknoloji

56.363,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 56363.00

Seagate Exos X24 HDD (12 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Exos X24 HDD Ürün Ailesi

Seagate Exos X24 HDD (12 TB) Temel Özellikleri

Seagate Exos X24 HDD (12 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.8 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 685 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

Seagate Exos X24 HDD (12 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.