Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Exos X24 HDD (16 TB) Fiyatları

16TB Seagate Exos 7200RPM 256M ST16000NM002H

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

35.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 35000.00
Seagate Exos X24 St16000nm002h 16tb 7200rpm 512mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: revertteknoloji

39.744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 39744.00
Seagate Exos X24 St16000nm002h 16tb 7200rpm 512mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: teknostok

39.969,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 39969.48
Seagate Exos X24 ST16000NM002H 16TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: netsipariş

41.741,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 41741.90
Seagate Exos X24 St16000nm002h 16Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

41.942,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 41942.10
St16000nm002h - Seagate 16 Tb 3.5 Exos Sata X24 512E 7200Rpm Hard Disk

Satıcı: Netsiparis

42.380,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 42380.80
Seagate Exos X24 ST16000NM002H 16TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: LowellTeknoloji

43.351,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 43351.86
SEAGATE EXOS X16 16TB 7200RPM 512E SATA3 6Gbit/sn ST16000NM002H HDD

Satıcı: onlinealisverisyap

43.397,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 43397.00
Seagate Exos X24 ST16000NM002H 16TB 7200RPM 512MB 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Revert Teknoloji

43.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 43900.00
Seagate Exos X24 ST16000NM002H 16TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

44.134,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 44134.04
16 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA X24 512E 7200RPM ST16000NM002H (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

44.666,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 44666.00
Seagate EXOS 3.5" 16TB 7200RPM 512MB NAS Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

45.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 45349.00
16 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA X24 512E 7200RPM ST16000NM002H (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: MAESKO

45.940,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 45940.98

Seagate Exos X24 HDD (16 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Exos X24 HDD Ürün Ailesi

Seagate Exos X24 HDD (16 TB) Temel Özellikleri

Seagate Exos X24 HDD (16 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.8 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 685 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

Seagate Exos X24 HDD (16 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.