Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Exos X24 HDD (24 TB) Fiyatları

Seagate Exos ST24000NM002H 24TB 7200RPM 512MB SATA Harddisk

Satıcı: KUANTUMSANAL

54.369,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 54369.60
Seagate Exos X24 St24000nm002h 24Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

57.873,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 57873.00
Seagate Exos X24 ST24000NM002H 24TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: netsipariş

58.057,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 58057.70
Seagate EXOS ST24000NM002H 3.5" 24 TB 512 MB 7200 RPM NAS Sabit Disk

Satıcı: Netsiparis

58.183,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 58183.74
Seagate EXOS ST24000NM002H 3.5" 24 TB 512 MB 7200 RPM NAS Sabit Disk

Satıcı: lowellteknoloji

58.547,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 58547.88
St24000nm002h - Seagate 24 Tb 3.5 Exos Sata X24 7200Rpm 512Mb Hard Disk

Satıcı: Netsiparis

58.933,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 58933.90
Seagate Exos ST24000NM002H 3.5" 24TB 512MB 7200RPM Nas Sabit Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji | 3 yorum

59.407,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 59407.25
Seagate EXOS ST24000NM002H 3.5" 24TB 512MB 7200RPM NAS Sabit Disk

Satıcı: netsiparis

60.117,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 60117.30
Seagate EXOS ST24000NM002H 3.5" 24TB 512MB 7200RPM NAS Sabit Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

61.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 61279.00
24 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA X24 7200RPM 512MB ST24000NM002H (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

61.673,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 61673.35
Seagate EXOS 3.5" 24TB 512MB 7200RPM NAS Sabit Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

62.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 62569.00
24 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X24 7200RPM 512MB ST24000NM002H (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı) - İSİM VE AÇIKLAMA KISMINDAKİ BİLGİLER DOĞRUDUR

Satıcı: MAESKO

67.712,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 67712.85
Seagate EXOS 3.5" 24TB 512MB 7200RPM NAS Sabit Disk

Satıcı: guvenliticaret

75.725,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 75725.83

Seagate Exos X24 HDD (24 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Exos X24 HDD Ürün Ailesi

Seagate Exos X24 HDD (24 TB) Temel Özellikleri

Seagate Exos X24 HDD (24 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 685 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

Seagate Exos X24 HDD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Seagate Exos X24 HDD (24 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.