Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PETCOM | 19 yorum
712,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 712.41 Team CX2 T253X6256G0C101 2.5" 256 GB 520/430 MB/S SATA 3 SSDSatıcı: DeltaBilgisayar | 15 yorum
739,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 739.10 Team Cx2 256GB 520/430MB/S 2.5" Sata3 SSD Disk (T253X6256G0C101)Satıcı: deltabilgisayar | 24 yorum
779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 779.00 Team CX2 256GB 520/430MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (T253X6256G0C101) 779,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 779.27 AykaGame Team Cx2 256gb 520/430mb/s 2.5" Sata3 Ssd Disk (T253X6256G0C101)Satıcı: EFE BİLGİSAYAR
808,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 808.00 Team Group CX2 2,5 inç 256 GB Seri ATA III 3D NANDSatıcı: incehesap
813,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
6 813.43 Team CX2 T253X6256G0C101 2.5" 256 GB 520/430 MB/S SATA 3 SSDSatıcı: Argemor
840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 840.00 AykaGame Team Cx2 256gb 520/430mb/s 2.5" Sata3 Ssd Disk (T253X6256G0C101)Satıcı: Argemor
840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 840.00 Team CX2 256GB 520/430MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (T253X6256G0C101)Satıcı: KUANTUM
858,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 858.74 Team Cx2 256Gb 520/430Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk (T253x6256g0c101) 868,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 868.27 Team Cx2 256Gb 520/430Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk (T253x6256g0c101) 869,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 869.55 Team Cx2 256GB 520/430MB/S 2.5" Sata3 SSD Disk (T253X6256G0C101)Satıcı: Kuantum | 1 yorum
933,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
12 933.62 TEAM 256GB CX2 T253X6256G0C101 520-430MB/s SATA-3 SSD DiskSatıcı: onlinealisverisyap
914,08 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 924.08 Team Cx2 T253X6256G0C101 256 GB 520 - 430 MB/s Sata3 2.5" SSDSatıcı: Kuantum Sanal
933,62 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 943.62 Team T253X6256G0C101 Sata 3.0 256 GB SSDSatıcı: onlinealisverisyap
1.031,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
15 1031.11 Team 256GB CX2 520-430MB-s 2.5" SATA3 SSD Disk (T253X6256G0C101)Satıcı: onlinealisverisyap
1.136,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
16 1146.9 Team CX2 256GB 520/430MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (T253X6256G0C101)Satıcı: HIZLI STOK
1.166,14 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 1176.14