Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
2.145,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 2145.00 Team Cx2 T253x6001t0c101 1Tb 540/490Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk 2.158,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 2158.53 Team T253X6001T0C101 Sata 3.0 1 TB SSDSatıcı: Teknoraks
2.171,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 2171.52 Team CX2 T253X6001T0C101 1TB 540/490MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk 2.174,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 2174.16 TEAM Cx2 1tb 540/490mb/s 2.5" Sata3 Ssd Disk (T253X6001T0C101)Satıcı: Teknoraks
2.266,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
5 2266.00 Team T253X6001T0C101 Sata 3.0 1 TB SSDSatıcı: incehesap
2.268,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 2268.69 Team CX2 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: BilgiRize | 17 yorum
2.285,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 2285.45 Team CX2 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: teknoraks
2.294,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 2294.00 Team CX2 T253X6001T0C101 1TB 540/490MB/s 2.5" SATA3 SSD DiskSatıcı: Teknoraks
2.340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2340.00 TEAM Cx2 T253x6001t0c101 1tb 540/490mb/s 2.5" Sata 3 Ssd DiskSatıcı: incehesap
2.350,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
10 2350.44 TEAM CX2 1TB 540/490MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (T253X6001T0C101)Satıcı: teknoraks | 86 yorum
2.368,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 2368.00 Team CX2 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: incehesap
2.376,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
12 2376.13 Team Cx2 1Tb 540/490Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk (T253x6001t0c101)Satıcı: Ucuz Sepet
2.515,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
13 2515.76 TEAM 1TB T253X6001T0C101 540-490MB/s SATA-3 SSD DİSK 2.569,64 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 2579.64 Team CX2 1TB 540/490MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (T253X6001T0C101)Satıcı: HIZLI STOK
3.194,40 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
15 3204.4 Team Cx2 1tb 540/490MB/S 2.5" Sata3 SSD Disk (T253X6001T0C101)Satıcı: Tmark
3.303,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
16 3303.99