Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
1.075,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 1075.20 Team CX2 512GB 530/470MB/s 2.5\" SATA3 SSD Disk (T253X6512G0C101)Satıcı: Teknoraks
1.080,95 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1090.95 Team Cx2 512Gb 530/470Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk (T253x6512g0c101)Satıcı: Teknoraks
1.048,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 1048.11 Team CX2 T253X6512G0C101 2.5" 512 GB 530/470 MB/S SATA 3 SSDSatıcı: KaReCe
1.127,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 1127.00 Team CX2 T253X6512G0C101 2.5" 512 GB 530/470 MB/S SATA 3 SSDSatıcı: teknoraks | 2 yorum
1.133,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 1133.00 TEAM CX2 512GB 530/470MB/S 2.5" Sata3 SSD Disk (T253X6512G0C101)Satıcı: teknoraks | 100 yorum
1.177,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 1177.00 Team CX2 T253X6512G0C101 2.5" 512 GB 530/470 MB/S SATA 3 SSDSatıcı: iletisimbilgisayar | 2 yorum
1.185,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 1185.00 Team T253X6512G0C101 Sata 3.0 512 GB SSDSatıcı: vebingo
1.240,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 1240.29 Team CX2 512GB 530/470MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (T253X6512G0C101) 1.246,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 1246.08 Team 512Gb Cx2 T253x6512g0c101 530/470Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Dısk 1.189,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 1189.14 Team Group CX2 Classic katı hal diski (512 GB, SATA 6 GB/s)Satıcı: vebingo
1.278,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
11 1278.64 AykaGame Team Cx2 512gb 530/470mb/s 2.5 Sata3 Ssd Disk (t253x6512g0c101)Satıcı: vebingo
1.278,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
12 1278.64 TEAM 512GB CX2 T253X6512G0C101 530-470MB/s SATA-3 SSD DiskSatıcı: onlinealisverisyap
1.436,47 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 1446.47 TEAM CX2 512GB 530/470MB/S 2.5" SATA3 SSD DİSK (T253X6512G0C101)Satıcı: Soneks Bilgisayar
1.611,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 1611.90 Team Cx2 512GB 530/470MB/S 2.5" Sata3 SSD Disk (T253X6512G0C101)Satıcı: Tmark
1.651,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
15 1651.99