Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba Mg512E Mg09Aca12Te 12Tb 7200 Rpm 7/24 Güvenlik-Enterprise Harddisk Satıcı: Ptd Bilişim
22.412,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 22412.23
Toshıba Enterprıse, MG09ACA12TE, 3.5", 12TB, 256MB 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik, Data Center, Nas, Server, HDD - 12 TB
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON
27.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 27500.00
Toshiba Mg09 Mg09aca12te 12Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk
Satıcı: Lowell Teknoloji
28.996,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 28996.50
Toshiba 12TB MG09 MG09ACA12TE 3.5 " (8,9 cm) 256MB 7200 Rpm 7-24 Güvenlik Diski Satıcı: lowellteknoloji
29.337,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 29337.88
Toshiba Mg512E Mg09Aca12Te 12Tb 7200 Rpm 7/24 Güvenlik-Enterprise Harddisk Satıcı: DFSBilgisayar
29.409,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 29409.36
Toshiba 12TB MG09 MG09ACA12TE 3.5 " (8,9 cm) 256MB 7200 Rpm 7-24 Güvenlik Diski Satıcı: DFSBilgisayar
29.578,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 29578.13
Toshiba 12TB MG09 MG09ACA12TE 3.5 " (8,9 cm) 256MB 7200 Rpm 7-24 Güvenlik Diski Satıcı: DFSBilgisayar
29.636,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 29636.44
Toshıba Mg09aca12te Mg Series 3.5" 12Tb 7200Rpm 512Mb Sata Enterprise 7/24 Harddisk
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
29.720,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 29720.90
Toshiba 12TB MG09 MG09ACA12TE 3.5 " (8,9 cm) 256MB 7200 Rpm 7-24 Güvenlik Diski Satıcı: Lowell Teknoloji
30.515,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
9 30515.23
TOSHIBA 12TB MG09 MG09ACA12TE 256MB 7200RPM SATA-3 NAS VE GÜVENLİK DİSKİ Satıcı: onlinealisverisyap
30.941,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
10 30941.20
12TB Toshıba 7200R MG09 7/24 Sata 512MB MG09ACA12TE
Satıcı: Lowell Teknoloji
31.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
11 31889.00
TEMEL ÖZELLİKLER