Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba MG09 HDD (18 TB) Fiyatları

TOSHIBA MG09 MG09ACA18TE 18TB 3.5" 7200 RPM 512MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski

Satıcı: DFSBilgisayar

28.278,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 28278.31
TOSHIBA MG09 MG09ACA18TE 18TB 3.5 7200 RPM 512MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski

Satıcı: DFSBilgisayar

28.730,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 28730.26
TOSHIBA MG09 MG09ACA18TE 18TB 3.5" 7200 RPM 512MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski

Satıcı: Ptd Bilişim

28.797,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 28797.84
Toshiba 18Tb Mg09 7200 Sata3 512 7/24 Mg09aca18te

Satıcı: Dfsbilgisayar

28.898,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 28898.10
Toshiba MG512e 18TB 7200Rpm 512MB - MG09ACA18TE

Satıcı: DFS Bilgisayar

28.946,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 28956.67
Toshiba MG512E 18TB 7200RPM 512MB - MG09ACA18TE

Satıcı: gokkusagibilgisayar

29.729,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 29729.70
18TB TOSHIBA 7200Rpm MG09 7/24 SATA 512MB MG09ACA18TE

Satıcı: gelgoral

33.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 33510
Toshiba MG09 MG09ACA18TE 18TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

35.116,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 35116.00
Toshiba Mg09 Mg09aca18te 18Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

35.171,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 35171.70
TOSHIBA 3.5 18TB MG09 MG09ACA18TE 7200 RPM 512MB SATA-3 ENTERPRISE

Satıcı: onlinealisverisyap

35.363,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 35363.00
Toshıba Enterprıse, MG09ACA18TE, 3.5", 18TB, 512MB 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik, Data Center, Nas, Server, HDD - 18 TB

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 36999.00
TOSHIBA MG09 MG09ACA18TE 18TB 3.5 7200 RPM 512MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski

Satıcı: Lowell Teknoloji

37.014,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 37014.24

Toshiba MG09 HDD (18 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba MG09 HDD Ürün Ailesi

Toshiba MG09 HDD (18 TB) Temel Özellikleri

Toshiba MG09 HDD (18 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

Toshiba MG09 HDD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Toshiba MG09 HDD (18 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.