Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
TOSHIBA MG09ACA14TE MG Series 3.5" 14TB 7200rpm 512MB SATA Enterprise 7/24 Harddisk Satıcı: Ptd Bilişim
24.853,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 24853.79
TOSHIBA MG09ACA14TE MG Series 3.5" 14TB 7200rpm 512MB SATA Enterprise 7/24 Harddisk Satıcı: ParosTeknoloji
25.873,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 25873.85
14TB Toshıba 7200R MG09 7/24 Sata 512M MG09ACA14TE
Satıcı: akelgüvenlik
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 25999.00
Toshıba 3.5" 14TB MG09ACA14TE 7200 Rpm 512MB Sata-3 Nas ve Güvenlik Diski
Satıcı: PAROSTEKNOLOJİ
27.525,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 27525.37
Toshıba Enterprıse, Mg09aca14te, 3.5& Quot , 14tb, 256mb 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik, Data Center, Nas, Server, Hdd Satıcı: sanaluygun55
28.987,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 28987.05
14Tb Toshıba 7200R Mg09 7/24 Sata 512M Mg09aca14te
Satıcı: hedefmarket
31.046,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 31046.90
Toshıba Enterprıse, Mg09aca14te, 3.5& Quot , 14tb, 256mb 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik, Data Center, Nas, Server, Hdd Satıcı: ernpazarlama
31.813,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 31813.64
Toshiba Mg512e 14Tb Mg09aca14te 7/24 7200 Rpm 512Mb Güvenlik - Enterprise
Satıcı: Netsiparis
32.344,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 32344.80
TOSHIBA MEMORY AMERICA MG09 14 TB 7200 rpm 3,5 inç ATA III serisi sabit disk Satıcı: netsiparis
32.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
9 32469
TOSHIBA ENTERPRISE, MG09ACA14TE, 3.5", 14TB, 256Mb 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik, Data Center, Nas, Server, HDD Satıcı: UZMANLARPC
33.099,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
10 33099.62
TOSHIBA 3.5 14TB MG09ACA14TE 7200 RPM 512MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski Satıcı: onlinealisverisyap
34.987,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
11 34987.00
TOSHIBA 3.5 14TB MG09ACA14TE 7200 RPM 512MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski Satıcı: ZmTeknoloji
35.043,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
12 35043.00
TOSHIBA MG09 14TB 7200RPM 512MB SATA3 MG09ACA14TE ENTERPRISE HDD Satıcı: Hızlı Stok
38.938,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
13 38938.51
TEMEL ÖZELLİKLER