Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba NAS N300 HDD (16 TB) Fiyatları

TOSHIBA HDWG51GUZSVA N300 3.5" 16TB 7200rpm 512MB Sata 7/24 NAS Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

34.854,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 34854.51
TOSHIBA 16TB N300 HDWG51GUZSVA 7200RPM 512MB SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

35.596,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 35596.00
TOSHIBA HDWG51GUZSVA N300 3.5" 16TB 7200rpm 512MB Sata 7/24 NAS Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

36.625,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 36625.02
Toshiba N300 HDWG51GUZSVA 16TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

39.293,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 39293.73
Toshıba N300 16TB 7200RPM 512MB Sata3 6gbit/sn HDWG51GUZSVA Nas HDD

Satıcı: teknostok

39.469,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 39469.27
Toshiba N300 16TB 7200RPM 512MB Sata3 6gbit/sn HDWG51GUZSVA Nas HDD

Satıcı: Lowell Teknoloji

40.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 40369.00
TOSHIBA N300 16TB 7200RPM 512MB SATA3 6Gbit/sn HDWG51GUZSVA NAS HDD

Satıcı: Hızlı Stok

45.325,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 45325.70
Toshıba N300 16TB 7200RPM 512MB Sata3 6gbit/sn HDWG51GUZSVA Nas HDD

Satıcı: Core Bilgisayar

48.562,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 48562.20
Toshiba N300 16TB 7200RPM 512MB Sata3 6gbit/sn HDWG51GUZSVA Nas HDD

Satıcı: Arey Teknoloji

49.520,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 49520.86

Toshiba NAS N300 HDD (16 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba NAS N300 HDD (16 TB) Temel Özellikleri

Toshiba NAS N300 HDD (16 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri

Toshiba NAS N300 HDD (16 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.