Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba NAS N300 HDD (6 TB) Fiyatları

Toshiba N300 Mn10ada600s Sata 3.0 7200 Rpm 3.5" 6 Tb Hardisk Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

10.601,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 10601.10
Toshiba N300 MN10ADA600S SATA 3.0 7200 RPM 3.5" 6 TB Hardisk Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

10.615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 10615.00
TOSHIBA MN10ADA600S N300 3.5" 6TB 7200rpm 512MB Sata 7/24 NAS Harddisk

Satıcı: Ptd Bilişim

13.647,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 13647.67
6TB TOSHIBA N300 7200RPM SATA3 512MB MN10ADA600S

Satıcı: ramazanmutlu

14.951,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 14951.50
Toshiba Toshıba N300, MN10ADA600S, 3.5", 6tb, 512MB 7200 Rpm, Sata3, 7/24 Nas, Server, HDD

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 14999.00
Toshiba Toshıba N300 6tb 7200RPM 512MB Sata3 6gbit/sn MN10ADA600S Nas HDD - 1

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 14999.00
Toshiba N300 Mn10ada600s 6tb 7200rpm 512mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: azomik

15.160,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 15160.68
Toshiba N300 Mn10ada600s 6tb 7200rpm 512mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: dualpazar

15.235,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 15235.20
TOSHIBA 6TB N300 MN10ADA600S 7200RPM 512MB SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

15.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 15360.00
Toshiba N300 6Tb 7200Rpm 512Mb Sata3 6Gbit/Sn Nas Disk Mn10ada600s

Satıcı: Dualpazar

15.400,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 15400.80
Toshiba N300 Mn10ada600s 6Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.409,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 15409.20
Toshiba 6TB MN10ADA600S N300 7200RPM 3.5" 128MB Cache Sata 3 NAS Disk Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

16.207,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 16207.73
Toshiba 6TB N300 SATA 3 3,5 512MB 7200RPM (MN10ADA600S) NAS Diski 16.446,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 16456
TOSHIBA MN10ADA600S N300 3.5" 6TB 7200rpm 512MB SATA 7/24 NAS Harddisk

Satıcı: Hızlı Stok

18.455,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 18455.95

Toshiba NAS N300 HDD (6 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba NAS N300 HDD (6 TB) Temel Özellikleri

Toshiba NAS N300 HDD (6 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 710 g
• Renk Seçenekleri Gri

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları HDWG760EZSTA

Toshiba NAS N300 HDD (6 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.