Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba NAS N300 HDD (4 TB) Fiyatları

Toshiba 4tb N300 MN10ADA400ES 7200RPM 512MB Sata3 Nas Diski

Satıcı: herbirivar | 1 yorum

10.947,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 10947.37
Toshiba N300 Mn10ada400es 4tb 7200rpm 512mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Netsiparis

12.090,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 12090.09
TOSHIBA MN10ADA400ES N300 3.5" 4TB 7200rpm 512MB Sata 7/24 NAS Harddisk

Satıcı: netsipariş

12.131,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 12131.10
Toshiba N300 4Tb 7200Rpm 512Mb - Mn10ada400es

Satıcı: Netsiparis

12.339,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 12339.20
Toshiba N300 Mn10ada400es 4Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.414,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 12414.60
Toshiba Toshıba N300, MN10ADA400ES, 3.5", 4tb, 512MB 7200 Rpm, Sata3, 7/24 Nas, Server, HDD

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 12499.00
Toshiba 4TB N300 MN10ADA400ES 7200RPM 512MB SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: Herbirivar

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 12500.00
Toshiba N300 Mn10ada400es 4tb 7200rpm 512mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: lowellteknoloji

12.557,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 12557.08
Toshiba N300 4TB 7200Rpm 512MB - MN10ADA400ES

Satıcı: netsiparis

12.565,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 12565.92
TOSHIBA MN10ADA400ES N300 3.5" 4TB 7200rpm 512MB Sata 7/24 NAS Harddisk

Satıcı: Kraft online

12.596,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 12596.36
TOSHIBA 4TB N300 MN10ADA400ES 7200RPM 512MB SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.064,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 13064.93
Toshiba 4TB N300 512MB 7200Rpm (MN10ADA400ES) NAS Diski 13.401,00 TL + 119,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 13411

Toshiba NAS N300 HDD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba NAS N300 HDD (4 TB) Temel Özellikleri

Toshiba NAS N300 HDD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 690 g
• Renk Seçenekleri Gri

Toshiba NAS N300 HDD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.