Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

TwinMOS AlphaPro SSD (256 GB) Fiyatları

TwinMOS NVMe256GB2280AP AlphaPro M.2 256GB (3600/3250MB/s) PCIe + NVMe (3D NAND) SSD Disk (22x80MM)

Satıcı: netsiparis

3.311,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 3321.08
Twinmos TLC 3DNAND 256 GB M.2 PCIE Gen3 NVMe SSD

Satıcı: Yekdane

3.137,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 3137.04
Twinmos TLC 3DNAND 256 GB M.2 PCIE Gen3 NVMe SSD

Satıcı: BilgiRize

3.174,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 3174.00
Twinmos 256Gb M.2 Pcıe Gen3 Nvme Ssd (3600-3250Mb/S) Tlc 3Dnand (Nvme256gb2280ap)

Satıcı: nepalbilişim

3.233,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 3233.80
TwinMOS NVMe256GB2280AP, AlphaPro, 256GB, 3600-3250Mb/s, Gen3, NVMe PCIe M.2, SSD, TLC, 3DNAND

Satıcı: Ptd Bilişim

3.337,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 3337.66
Twınmos 256 Gb M.2 Pcıe Nvme 3600/3250 Nvme256Gb2280Ap

Satıcı: Ptd Bilişim

3.337,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 3337.66
TwinMOS AlphaPro NVMe256GB2280AP 256GB (3600/3250MB/s) M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe SSD (Siyah)

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.391,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 3391.61
Twinmos Alphapro Nvme256gb2280ap 256Gb (3600/3250Mb/S) M.2 2280 Pcıe 3.0 Nvme Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.393,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 3393.60
256 GB TWINMOS M.2 PCIE NVME 3600/3250 NVMe256GB2280AP

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.578,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 3578.33
TwinMOS 256GB NVMe256GB2280AP M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD (3600-3250Mb-s) TLC 3DNAND Ssd Disk

Satıcı: Nepal Bilişim | 59 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3599.00
256 GB TWINMOS M.2 PCIE NVME 3600/3250 NVMe256GB2280AP

Satıcı: netsiparis

3.620,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 3620.55
256 Gb Twınmos M.2 Pcıe Nvme 3600/3250 Nvme256gb2280ap

Satıcı: Teknoteg

3.652,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 3652.96
Twinmos 256 GB Twınmos M.2 Pcıe Nvme 3600/3250 NVME256GB2280AP

Satıcı: Dualpazar

3.836,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 3836.40
TwinMOS Nvme256gb2280ap, Alphapro, 256gb, 3600-3250mb/s, Gen3, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd, Tlc, 3dnand

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

4.166,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 4166.87
TwinMOS Nvme256gb2280ap, Alphapro, 256gb, 3600-3250mb/s, Gen3, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd, Tlc, 3dnand

Satıcı: Occusis

4.203,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 4203.14

TwinMOS AlphaPro SSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS AlphaPro SSD Ürün Ailesi

TwinMOS AlphaPro SSD (256 GB) Temel Özellikleri

m.2

TwinMOS AlphaPro SSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS AlphaPro SSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.