Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

TwinMOS AlphaPro SSD (2 TB) Fiyatları

Twinmos NVME2TB2280AP, Alphapro, 2tb, 3600-3250MB/S, Gen3, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd, Tlc, 3dnand

Satıcı: prote | 2 yorum

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 10229.07
TwinMOS Alpha Pro 2TB NVMe PCI Gen3 x4 Okuma 3600MB - Yazma 3250MB M.2 SSD (NVMe2TB2280AP) 9.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 10009
TwinMOS Alpha Pro 2TB NVMe PCI Gen3 x4 Okuma 3600MB - Yazma 3250MB M.2 SSD (NVMe2TB2280AP) 9.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10009
Twinmos TLC 3DNAND 2 TB M.2 Pcie Gen3 NVME SSD

Satıcı: prote

10.339,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 10339.06
TwinMOS NVMe2TB2280AP, AlphaPro, 2TB, 3600-3250Mb/s, Gen3, NVMe PCIe M.2, SSD, TLC, 3DNAND

Satıcı: Betaplus

10.587,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 10587.76
Twinmos TLC 3DNAND 2 TB M.2 Pcie Gen3 NVME SSD

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

10.698,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 10698.68
TwinMOS 2 TB M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD 3600-3250Mb

Satıcı: Betaplus

10.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

7 10869.00
TwinMOS 2TB M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD (3600-3250Mb/s) TLC 3DNAND

Satıcı: Prote

10.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 10949.00
TWINMOS 2 TB M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD 3600-3250Mb NVMe2TB2280AP

Satıcı: Betaplus

10.952,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 10952.64
TwinMOS 2 TB M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD 3600-3250Mb

Satıcı: Prote

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 10999.00
Twinmos Alphapro Nvme2tb2280ap 2Tb (3600/3250Mb/S) M.2 2280 Pcıe 3.0 Nvme Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.028,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 11028.90
Twinmos Nvme2Tb2280Ap Alphapro 2Tb 3600-3250Mb/S Gen3 Nvme Pcıe M.2 Ssd Tlc 3Dnand 10.979,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10989
Twinmos Nvme2tb2280ap Alphapro 2Tb 3600-3250Mb/S Gen3 Nvme Pcıe M.2 Ssd Tlc 3Dnand

Satıcı: Netsiparis

11.355,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 11355.10
TWINMOS 2 TB M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD 3600-3250Mb NVMe2TB2280AP

Satıcı: netsiparis

11.563,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

14 11563.68
Twinmos NVMe2TB2280Ap 2TB 3600-3250MB M2 PCIe Gen3 NVMe SSD

Satıcı: MELİENTE | 1 yorum

12.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 12900.00
2 TB TWINMOS M.2 PCIE NVME 3600/3250 NVME2TB2280AP

Satıcı: ACF Teknoloji

14.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 14700.00

TwinMOS AlphaPro SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS AlphaPro SSD Ürün Ailesi

TwinMOS AlphaPro SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2

TwinMOS AlphaPro SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS AlphaPro SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

TwinMOS AlphaPro SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.