Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

TwinMOS AlphaPro SSD (512 GB) Fiyatları

Twinmos TLC 3DNAND 512 GB M.2 PCIE Gen3 NVMe SSD

Satıcı: bizdebul

4.875,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4875.08
Twinmos TLC 3DNAND 512 GB M.2 PCIE Gen3 NVMe SSD

Satıcı: Yekdane

5.000,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5000.72
TwinMOS ALPHA PRO 512GB PCIE NVME M.2 3600/3250 3DNAND SSD NVME512GB2280AP GEN3

Satıcı: BizdeBul

5.087,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 5087.04
Twinmos TLC 3DNAND 512 GB M.2 PCIE Gen3 NVMe SSD

Satıcı: ramazanmutlu

5.134,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5134.86
TwinMOS 512GB M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD (3600-3250Mb-s) NVME512GB2280AP TLC 3DNAND Ssd

Satıcı: Nepal Bilişim

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 5209
TWINMOS 512GB NVMe512GB2280AP 3600-3250MB/s M2 NVME GEN3 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

5.231,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 5231.79
TWINMOS 512GB NVMe512GB2280AP 3600-3250MB/s M2 NVME GEN3 DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

5.255,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 5255.95
TwinMOS NVMe512GB2280AP, AlphaPro, 512GB, 3600-3250Mb/s, Gen3, NVMe PCIe M.2, SSD, TLC, 3DNAND

Satıcı: Ptd Bilişim

5.321,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 5321.34
TwinMOS 512GB M.2 PCIe Gen3 NVMe SSD (3600-3250Mb-s) NVME512GB2280AP TLC 3DNAND Ssd

Satıcı: BizdeBul | 59 yorum

5.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 5359.00
TwinMOS ALPHA PRO 512GB PCIE NVME M.2 3600/3250 3DNAND SSD NVME512GB2280AP GEN3

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.683,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 5683.23
512GB Twinmos Alphapro 2280 Nvme M.2 SSD(3600/3250MB/S)

Satıcı: merpazar

6.354,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 6354.00

TwinMOS AlphaPro SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS AlphaPro SSD Ürün Ailesi

TwinMOS AlphaPro SSD (512 GB) Temel Özellikleri

m.2

TwinMOS AlphaPro SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS AlphaPro SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

TwinMOS AlphaPro SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.