Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

TwinMOS NGFFEGBM2280 SSD (256 GB) Fiyatları

256gb M.2 2280 Sata3 Ssd (580mb-550mb/s) 3dnand

Satıcı: LowellTeknoloji

2.644,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 2654.35
Twinmos NGFFEGBM2280 256 GB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: Yekdane

2.451,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 2451.20
Twinmos Ngffegbm2280 256Gb (580/550Mb/S) M.2 2280 Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.528,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2528.70
TwinMOS 256GB NGFFEGBM2280 580-550MB/s M2 SATA-3 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

2.552,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 2552.69
Twinmos NGFFEGBM2280 256 GB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: ebz

2.553,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 2553.91
TwinMOS 256GB NGFFEGBM2280 580-550MB/s M2 SATA-3 DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

2.571,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2571.32
Twinmos 256Gb Ngffegbm2280 580-550Mb/S M2 Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

2.576,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2576.00
TwinMOS 256gb M.2 2280 Sata3 Ssd (580mb-550mb/s) 3dnand

Satıcı: ramazanmutlu

2.578,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 2578.46
TwinMOS 256gb M.2 2280 Sata3 Ssd (580mb-550mb/s) 3dnand

Satıcı: LowellTeknoloji

2.612,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 2612.26
TwinMOS 256GB NGFFEGBM2280 M.2 2280 SATA3 SSD (580Mb-550Mb-s) 3DNAND Ssd Disk

Satıcı: 2A Market | 128 yorum

2.644,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2644.35
Twinmos NGFFEGBM2280 256 GB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.656,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 2656.83
Twinmos NGFFEGBM2280 256 GB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: netsiparis

2.840,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 2840.16
TwinMOS 256GB (580/550MB/s) M.2 2280 SATA3 SSD

Satıcı: Kraft Online

3.047,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 3047.30
TwinMOS 256GB (580/550MB/s) M.2 2280 SATA3 SSD

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

3.052,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 3052.79
256 GB Twınmos M.2 Sata3 580/550 NGFFEGBM2280

Satıcı: Core Bilgisayar

3.595,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 3595.17

TwinMOS NGFFEGBM2280 SSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS NGFFEGBM2280 SSD Ürün Ailesi

TwinMOS NGFFEGBM2280 SSD (256 GB) Temel Özellikleri

m.2

TwinMOS NGFFEGBM2280 SSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 10 g
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS NGFFEGBM2280 SSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.