Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

TwinMOS NGFFGGBM2280 SSD (1 TB) Fiyatları

1Tb Twinmos M.2 2280 Sata3 Ssd 580Mb-550Mb/S (Ngffggbm2280)

Satıcı: TeknikShop

6.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 6591.00
Twinmos NGFFGGBM2280 1 TB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: Yekdane

6.648,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 6648.55
Twinmos 1Tb M.2 2280 Sata3 580Mb-550Mb/S (Ngffggbm2280) Ssd Disk

Satıcı: BilgePazar

6.828,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 6828.90
Twinmos NGFFGGBM2280 1 TB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: nepalbilisim | 52 yorum

7.061,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 7061.00
1tb M.2 2280 Sata3 Ssd (580mb-550mb/s) 3dnand

Satıcı: Nepal Bilişim

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 7109
Twinmos NGFFGGBM2280 1 TB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: ramazanmutlu

7.201,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 7201.76
TwinMOS NGFFGGBM2280 1TB (580/550MB/s) M.2 2280 SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.249,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7249.37
Twinmos 1 Tb M.2 2280 Sata3 580/550 Ngffggbm2280

Satıcı: Arslan Bilgisayar

7.204,01 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7214.01
Twinmos NgffgGBm2280 1TB 580MB-550MB M.2 2280 Sata3 SSD

Satıcı: Nepal Bilişim | 128 yorum

7.274,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 7274.03
Twinmos NGFFGGBM2280 1 TB 580/550 MB/S M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: netsipariş

7.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 7314.00
1 TB TWINMOS M.2 2280 SATA3 580/550 NGFFGGBM2280

Satıcı: MAESKO

7.977,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 7977.08
TwinMos 1 Tb Twınmos M.2 2280 Sata3 580/550 NGFFGGBM2280

Satıcı: YEDİGÜN STORE

8.673,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 8673.55
1 Tb Twınmos M.2 2280 Sata3 580/550 Ngffggbm2280

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

8.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 8719.00

TwinMOS NGFFGGBM2280 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS NGFFGGBM2280 SSD Ürün Ailesi

TwinMOS NGFFGGBM2280 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2

TwinMOS NGFFGGBM2280 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 10 g
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS NGFFGGBM2280 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

TwinMOS NGFFGGBM2280 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.