Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

TwinMOS NGFFFGBM2280 SSD (512 GB) Fiyatları

Twinmos 512 GB M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: Yekdane

3.903,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 3903.78
Twinmos 512 GB M.2 2280 SATA 3 SSD

Satıcı: ebz

4.098,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 4098.59
Twinmos Ngfffgbm2280 512Gb M.2 2280 Sata3 Ssd (580Mb-550Mb/S) 3Dnand

Satıcı: nepalbilişim

4.143,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4143.60
TwinMOS 512gb M.2 2280 Sata3 Ssd (580mb-550mb/s) 3dnand

Satıcı: ramazanmutlu

4.159,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 4159.62
TwinMOS NGFFFGBM2280 M.2 512GB (580/550MB/s) PCIe SATA SSD Disk (22x80MM)

Satıcı: Nepal Bilişim

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 4209
TWINMOS 512GB NGFFFGBM2280 580- 550MB/s M2 SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.208,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 4208.75
Twınmos 512Gb Ngfffgbm2280 580- 550Mb/S M2 Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.243,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4243.90
TwinMOS 512gb M.2 2280 Sata3 Ssd (580mb-550mb/s) 3dnand

Satıcı: netsipariş

4.313,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 4313.90
TwinMOS 512GB M.2 2280 SATA3 SSD 580 MB/s Okuma Hızı 550 MB/s Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: Nepal Bilişim | 128 yorum

4.364,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4364.03
Twinmos NGFFFGBM2280 M2 512 GB M.2 550 MB/s 580 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.490,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 4490.13
512 Gb Twınmos M.2 2280 Sata3 580/550 Ngfffgbm2280

Satıcı: Teknoteg

4.539,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 4539.38
Twinmos NGFFFGBM2280 M2 512 GB M.2 550 MB/s 580 MB/s SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

4.766,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 4766.02
TwinMos 512 GB M.2 Sata SSD 580/550 (NGFFFGBM2280) Hızlı Okuma ve Yazma Kapasitesi

Satıcı: Core Bilgisayar

5.771,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 5771.00

TwinMOS NGFFFGBM2280 SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS NGFFFGBM2280 SSD Ürün Ailesi

TwinMOS NGFFFGBM2280 SSD (512 GB) Temel Özellikleri

m.2

TwinMOS NGFFFGBM2280 SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 10 g
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS NGFFFGBM2280 SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.