Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WD Purple WD20PURX 3.5" 2 TB 5400 RPM SATA 3 HDD Satıcı: ekspresteknoloji
5.519,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 5519.08
WD Purple WD20PURX 3.5 inç 2 TB 5400 RPM Sata 3.0 Harddisk Satıcı: Besta Bilişim
6.066,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 6066.00
WD Purple 2TB Intellipower Sata 3.0 64Mb 3,5" Güvenlik Diski 7x24 (WD20PURX)
Satıcı: GÖZTECHGÜVENLİK | 52 yorum
6.930,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 6930.00
Wd Purple 2 Tb 3.5" 5400 Rpm Sata 3 WD20PURX Güvenlik Harddisk
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 174 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 6999.00
WD Purple WD20PURX 3.5" 2 TB 5400 RPM SATA 3 HDD Satıcı: guvenlikamiri
10.552,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 10552.40
TEMEL ÖZELLİKLER